Erkeklerin Yatakta Duymak İstediği Sözler

 Erkeklerin Yatakta Duymak İstediği Sözler

Eşiniz ile cinsel heyecanı artırarak ilişkilerinizi kuvvetlendireceğiniz, birçok basit yöntem bulunuyor. Bunlardan biri de onunla sevişirken kullanacağınız sihirli cümlelerdir. Bu cümleler onun kendine olan özgüvenini artıracak ve daha iyi bir birliktelik yaşamanıza katkı sunacaktır. Yapılan araştırmalar ve anketler, bu sözler hakkında bize az da olsa fikir veriyor.

Erkekler Sevişme Esnasında Hangi Sözleri Duymak İstiyor?

Erkeklerin sevişirken duymak istediği sözler arasında onları en fazla tahrik edenlerden bazıları şunlardır;

Bu Anı Her Zaman İstiyorum

Her erkek, daima arzulanmak ve beğenilmek ister. Sevişme esnasında bu sözü söylemek, aslında eşinizi ne kadar çok istediğinizi söylemektir. Ona olan ilginin bir göstergesi olarak söyleyeceğiniz bu söz, onu etkilemek için yeterli sebeplerden biridir. İlişkinin dozunu artırmak için, bunu mutlaka denemelisiniz.

Her Zaman En İyi Olduğunu Söyleyin

İlişki sırasında onun özgüvenini artırmak, yapmanız gerekenlerden biridir. Bunun için ona mutlaka ilişkide her zaman iyi bir partner olduğunu söylemeniz, onun özgüvenini tamamlayacaktır. Böylelikle heyecan dozu yüksek bir ilişki yaşamamak içten bile değil.

Devam Etmesini Söyleyin

 

Ona devam etmesini söylemenizde yine motive edici şeylerden biridir. Bu kısa ama sihirli cümle, heyecanınıza heyecan katacak şeylerden biridir. Mutlaka denemeniz gereken cümlelerden biridir.

Ona Komut Verin

Ona ilişki esnasında çeşitli komutlar vermeniz, onun aklını başından alacak şeyler arasındadır. Erkekler normal zamanlarda olmasa da yatakta komut almaktan hoşlanırlar. İstisnalar dışında, bundan hoşlanmayan erkek yok gibidir. İlişkinin seyrini değiştirecek komutlar vererek, onu daha fazla heyecana boğabilirsiniz.

Hakimiyet Kurmaya Çalışın

Yatakta her zaman hükmedilen olmak yerine, dozunu kaçırmadan hakimiyet kurmaya çalışın. Erkeklerin tıpkı komut almaktan hoşlandıkları gibi, ilişki sırasında hakimiyet kuran bir kadından da hoşlandıkları biliniyor. İlişkinin seyrini değiştirecek şekilde ona hükmetmeniz, onun çıldırması için fazlasıyla yeterli olacaktır.

Sadece 30 Dakikamız Var

Kısa bir zaman var ve bunu eşinizle sevişerek değerlendirmek istiyorsanız, zamana vurgu yapmanız mükemmel bir tercih olabilir. Özellikle kısa zamanlar için ona bir anda telkinde bulunmanız, erkeğin isteğini fazlasıyla artıracaktır.

Her Zaman Onun İçin Bittiğinizi Söyleyin

Yakışıklı veya karizmatik olduğuna vurgu yaparken, onun için mahvolduğunuzu da belirterek heyecanın dozunu artırın. Partneriniz kendisine bu kadar ilgi duymanız karşısında adeta çıldıracak, kendisiyle birlikte sizin de heyecanın nirvanasına çıkmanızı sağlayacaktır.

Fısıldayın

Özellikle romantik bir sevişme yaşıyorsanız, aşk cümlelerini kulağına fısıldamanız fazlasıyla etkili olacaktır. Bu yüzden mutlaka kulağına kısık ve ateşli bir ses tonuyla, yataktaki sihirli cümleleri sıralayın.

Farklı kadın konuları ile en ilginç bilgileri sizlere sunuyoruz.

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın