Rüyada Fare Görmek Ne Demek?

Rüyada Fare Görmek Ne Demek?
Rüyada Fare Görmek Ne Demek?

Pek çoğumuzun evde varlığından çekindiği hatta korktuğu bir hayvan olan fare, rüyalarımıza da çeşitli şekillerde girebiliyor. Rüyalarının anlamlarını yüzyıllardır merak eden insanoğlu rüyada fare görmenin manasını da merak etmiştir. Gelin hep birlikte rüyada fare görmek ne demek inceleyelim.

 

Rüyada Fare Görmek Nasıl Yorumlanır?

Rüyada Fare Görmek Ne Demek?
Rüyada Fare Görmek Ne Demek?

Rüyada fare görmek, rüya tabircilerinin genelde anlaşmazlığa düştüğü ve rüya yorumcularının farklı şekillerde yorumladığı rüya çeşitlerinden biridir. Kimi rüya tabircisi, rüyada fare görmeyi elde edilecek olan kazancın bereketli ve hayırlı olacağına yorar. Farelerin gerçek hayatta rızkı bol yerlerde bulunmasından yola çıkılarak bu şekilde düşünülmüştür. Kimi rüya tabircisi ise, rüyada görülen fareyi art niyetli, fesat bir adam şeklinde yorumlar. Böyle bir rüya gören kimsenin kendini kıskanan, farkında olmadığı bir düşmanı var demektir. Bu düşman rüyayı gören kişinin açığını arar ve hata yapmasını bekler. Rüya sahibinin bu adama karşı kendini muhafaza etmesi gerektiği ve hareketlerine dikkat etmesi gerektiği yönünde bir uyarıdır. Kimi rüya tabircisi ise, rüyada fare görülmesini sağlık problemlerine ve hastalıklara yakalanmak şeklinde yorumlar. Ayrıca rüya sahibinin manevi yıkım yaşamasının yanında maddi hasarlar da alabileceği bu rüyanın tabirleri arasında yer alır.

Rüyada fare öldürmek; rüyayı gören kişiye kötü niyet besleyen, onu alt etmek için sinsi planlar düşmana karşı kazanılacak zaferi simgeler. Rüyada görülen fare, aslında küçük ve hain planlar içinde olan rüyayı gören kişinin kötü durumlara düşmesini gizliden gizliye arzu eden bir kimsenin sembolüdür.

Rüyada birden çok fare görmek; rüya sahibinin ya rızkının ve bolluğunun artmasına, refaha ermesine ya da bir yerden elde edeceği haram mal veya paraya işaret eder.

Rüyada farenin evine girdiğini gören kişinin; maddi anlamda kayıplara uğrayarak, ekonomik anlamda sorunlar yaşayacağına delalettir. Bazen ise, iyi niyetli zannettiği onun kötülüğünü isteyen sinsi bir düşmanla dostluk kurmaya yorulur.

Rüyada fare ısırması; rüyayı gören kişinin düşmanıyla bir araya gelmesi yüzleşmesi ev aralarında geçecek olan bir hesaplaşmayı simgeler. Bu hesaplaşma sonucunda zarara uğrayacak olan rüya sahibi bu konuda dikkatli olmalıdır.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Rüyada Fare Görmek Ne Demek?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin