Harika Dekorasyon Önerileri

Yaşam alanlarımızın her zaman iç açıcı ve güzel görünmesini isteriz. Bu yüzden de evlerimizin, bahçelerimizin, balkon ve teraslarımızın dekorasyonu ile yakından ilgileniriz.

Dekorasyon ve moda ile yakından ilgilenenler için; trend mobilyalardan en güzel duvar renklerine, en şık ev aksesuarlarından dekorasyon ile ilgili daha pek çok bilgi ve öneriler Listemakale dekorasyon kategorisi içinde yer almaktadır.

2021 Trendleri

“Sade ama iddialı” 2021 yılında dekorasyon ile ilgili sıklıkla duyacağımız bir söz olacak. Pastel ve krem tonlarının hâkim olacağı 2021 yılında evlerimiz sade ve dingin oldukları kadar iddialıda olacak.

  • Yalınlığı evlerinize taşıyın; 2021’de sade, düz ve yalın stillere sahip dekorasyon trendleri ile içerisinde rahat hissedeceğiniz yaşam alanları sizleri bekliyor. Krem ve pastel tonlar ile birleştirilen maviler ile evinizin konforunda dingin ve rahatlatıcı zamanlar geçirebilirsiniz.
  • Geometrik şekillere evinizde yer verin; 2021 yılında doğallığın yanında, kare, yuvarlak dikdörtgen gibi geometrik şekillere sahip mobilya ve aksesuarlar evlerde tercih edilecek dekorasyon ürünlerinden olacaktır.
  • Rose ve gold renkler ile dekorasyonunuzu tamamlayın; 2021 yılında metal detaylar ön planda olacak. Rose metal ya da gold metal ürünler ile evinizin dekorasyonunu zenginleştirebilirsiniz.

Mutfak Dekorasyon Fikirleri

  • Gelişen teknoloji ile birlikte her ürünün akıllı versiyonu üretilmektedir. Akıllı televizyonlar ve akıllı telefonlardan sonra şimdi de akıllı mutfaklar oldukça popülerdir. Kahve makineleri, fırınlar, buzdolapları artık Wİ-Fİ ile uzaktan yönetilebilmektedir. Bu yüzden mutfak dekorasyonunda teknolojik ürünlere yer verilebilir.
  • Geniş mutfaklarda artık daha koyu renkler tercih edilmektedir. Siyah ya füme dolaplar ve onlara eşlik eden koyu renklere sahip fırın, buzdolabı gibi mutfak ürünleri son yıllarda revaçtadır.
  • Minimalist yaşam tarzının benimsenmeye başlanmasıyla beraber, mutfaklarda da sade ve parlak dekorasyonlar önemli yer tutmaktadır. Zarif ve sade mutfak tercih edenler için, İskandinav mutfak tarzı oldukça iyi bir seçim olacaktır.
  • Dekorasyon olarak basit görünen fakat teknolojinin sağladığı olanaklardan da faydalanmak isteyenler seçimlerini, modern endüstriyel mutfak ’tan yana yapabilirler.
  • Ahşap, beyaz, bej gibi tonlar ile bol ışıklı ve aydınlık mutfaklar için eko mutfak stilleri tercih edilebilir. Bu mutfakların dekorasyonunda doğa ile bütünleşmiş malzemeler kullanılır.
Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin