Hakkımızda

Merhaba! Liste Makale’ye Hoş Geldiniz…..

Yaşama ve gündeme küçük dokunuşlar yaptığımız, merak edilenleri onlarca yerli ve yabancı kaynaktan araştırarak oluşturduğumuz web sitemiz, bir sosyal içerik ve bilgi blogudur.

Siz sevgili dostlarımızın merak edip araştırdıkları, okumaktan keyif aldıkları konuların yanında kendi merak ettiklerimizi harmanlayıp ortaya güncel ve güçlü bir web sitesi çıkarmayı amaç edindik. Sürekli araştırıyor ve en iyisine ulaşmaya çalışıyoruz.

Web sitemizde kadın, erkek yaşamı, sağlık, kültür-sanat, meslekler gibi kategoriler yanında bu kategorilerle ilişkili güzellik, çocuk bakımı, ilişkiler, yaşam gibi kategoriler de bulunuyor. Bu konularda keyifli en iyi makaleler Listemakale sitemizde sizlere sunuluyor.

ListeCafe kategorimizde ise size küçük bir kahve molası ortamı yaratmayı istedik. Gıybet yapabileceğimiz, arkadaşlarımızla sıcacık mola verebileceğimiz bu kategorimizde özel yaşamdan başlayıp çeşitli fikirlere, burçlardan en sevilen dizi ve filmlere kadar hemen her konu yer alıyor.

Serde makale yazarlığı, içerik yazarlığı olduğu için web site adımızda makale kelimesini kullanmadan yapamadık. Evet, tüm ekibimiz gerçek içerik yazarlarından oluşuyor. Asıl işimiz ve mesleğimiz okuyucularımıza en keyifli konuları sunabilmek amaçlı olduğundan web sitemizde sizlerde umarız keyifli zaman geçirirsiniz.

Umarız web sitemizdeki makalelerimizi ve içeriklerimizi okurken siz de bizim yazmaktan keyif aldığımız kadar keyif alırsınız….

Bizlerle kalmanız dileğiyle…

Listemakale Ekibi 

 

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin