ListeCafe içinde biraz goygoy, biraz gıybet, en sevilen diziler, filmler, şarkılar, sanatçılar, tweetler ve onlarcasını konuşmaya ne dersiniz?

Kategorimizin içinde birçok keyifli konu yer alıyor. Günlük stresinizden sizi uzaklaştıracak yazılarımız ile eğlenirken bir yandan da bilgilenmenin keyfine varabileceksiniz.

ListeCafe Eğlenceli Tweetler

Günlük olarak tweetleri tarıyoruz. Tweetlerden en beğenilenleri paylaşacağımız kategorimiz, bazı zaman sizi güldürürken bazen de düşündürecek. Sosyal medyanın en sevilenlerinden biri olan tweetler içinde yer alan postlar gündemden uzak kalmamanızı sağlayacak.

Biraz Goygoy

Günün stresinden uzaklaşmak için tercih edilen bir yöntem de biraz goygoy yapmak. Bu kategorimizde bol boy goygoy yapılıyor. Her konuda mantık aranmıyor sadece konuşmak olsun diye konuşulacak yüzlerce konu var. Üstelik bu konuların birçoğu da son derece eğlenceli konular. Cafemizde otururken biraz goygoy yapmak hiç de fena bir fikir gibi görünmüyor.

Gıybet

Goygoyumuz var da gıybetimiz olmayacak mı? Dedikodu kazanları kaynıyor. Sanatçılardan fenomenlere dedikodunun merkezinde neler oluyor diye düşünüyorsanız ListeCafe sizin için doğru adres olacaktır.

En Sevilen Diziler ve Filmler

Cafemizde sıcak çayınızı veya kahvenizi yudumlarken en sevilen dizi ve filmler hakkında konuşmaya ne dersiniz? Dünya ve Türkiye sinemalarında gösterimde veya yayınlanan olan dizi ve filmler üstelik de detayları ile ListeCafe kategorisinde yer alıyor.

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin