Bir Erkek Bir Kadına Ne Zaman Bağlanır? 
Bir Erkek Bir Kadına Ne Zaman Bağlanır? 

Bir Erkek Bir Kadına Ne Zaman Bağlanır? 

Yeni başlamışta olsa hayatınızda bir erkek var. Onunla zaman geçirmekten, dışarı çıkıp yeni yerler keşfetmekten ya da yalnızca onunla olup ona sarılmaktan elini tutmaktan mutlu oluyorsunuz. Fakat, kadınlar mutlu bir ilişki içinde olmalarına rağmen her şeyin sonsuza kadar böyle güzel gidip gitmeyeceğini sorgulamaktan vazgeçemezler. Üzerinde bu kadar kafa yorduğunuz bir şeyin aniden bozulmasından, hayallerinizin alt üst olmasından korkuyor olabilirsiniz. Mutluluğunuzun ve ilişkinizin sonsuza kadar sürmesini istemenizden doğal başka bir şey yok. Erkeğiniz için vazgeçilmez olabilirsiniz. Bunun nasıl olacağını öğrenmek için özenle hazırladığımız bir erkek bir kadına ne zaman bağlanır? yazımızı okuyabilirsiniz. 

Erkekler Hangi Kadınlara Bağlanır ve Uzun Bir Birliktelik İster? 

Bir Erkek Bir Kadına Ne Zaman Bağlanır? 
Bir Erkek Bir Kadına Ne Zaman Bağlanır?

Bir erkek hayran olduğu kadınla uzun bir ilişki yaşamak hatta onunla hayatını bağlamak ister. Hayranlık sayesinde erkek kadınına büyük bir aşk ile bağlanmaktadır. Onu kendinize hayran etmek için güzellik kavramanı düşünebilirsiniz. “Ne kadar güzel olursam bana o kadar çok bağlanır” düşüncesi aklınızdan geçebilir. Fakat bir erkeği kendinize bağlamak için güçlü bir kadın olmanız daha etkili olacaktır. Erkekler ne kadar belli etmeseler de hayatlarında güçlü kadınlar ister. Kendi ayakları üstünde durabilen, kendi iradesi ile hareket edebilen kadınlar erkeklerde hayranlık duygusu oluşturur. Ve uzun süre bir ilişki yaşamak için güçlü kadınları tercih ederler. Erkeğin zayıf yönlerini kapatan, iş hayatında başarılı, çevresinde saygın, dişiliğini kaybetmemiş alımlı kadınlar her zaman erkeklerin hayallerini süslemektedir.  

Bir erkek sizin gözünüzde kendini değerli hissetti an size bağlanacaktır. Bu yüzden sevgilinize kendisini değerli hissettirin. Ona hep destek vererek arkasında olarak ilişkinizi ve bağınızı güçlendirmeniz mümkündür.  

Bir Erkeği Kendine Bağlama Yolları 

Bir Erkek Bir Kadına Ne Zaman Bağlanır? 
Bir Erkek Bir Kadına Ne Zaman Bağlanır?

1- POZİTİF OL: Hiçbir erkek yanında sürekli mızmızlanan, her şeye bir kusur bula, hiçbir şeyden zevk almayan, her şeyi eleştiren kızlardan hoşlanmaz. Pozitif olan, bulunduğu ortamdan zevk alan ve güler yüzlü kızlar her zaman erkeklerin gözünde daha çekici ve cana yakın bulunurlar. 

2- SAMİMİ OLMAKTAN KORKMA: Ona karşı olan hislerini anlayacak diye korkak ve çekimser davranma. Ona duygularını belli etmen, seni aşağılamaz. İlk adımı atmaktan zarar gelmez. Hem bu senin kendine güvendiğini de gösterir. 

3- KENDİNE GÜVEN: Erkeklerin gözünde özgüvenli ve ne istediğini bilen kadınlar her zaman hayran olunacak kadınlardır. Çünkü, hiçbir şey, özgüven kadar karizmatik görülemez. 

4- KOMPLEKSLİ OLMA: Kendinde beğenmediğin ya da kusur olarak gördüğün şeyler, ona çekici gelebilir. Bu yüzden komplekslerini bir kenara bırakmalısın. 

5- ARKADAŞLARIYLA İLİŞKİLERİNİ İYİ TUT: Kankasını tavladın mı, onu elde etmişsindir! Bunu asla unutma. Arkadaşlarıyla iyi geçindiğini görünce emin ol ki doğru kızı bulduğunu düşünecek. 

6- BAKIMINA DİKKAT ET: Her zaman bakımlı ve özenli ol. Alışmışlıklar seni değiştirmesin. Her zaman güzel görün. 

7- AİLESİNE KARŞI SAMİMİ OL: Bir erkek ailesi ile iyi anlaşan bir eş ister. Özellikle de annesi ile iyi anlaşan bir sevgili evlenmek için oldukça ideal bir kadındır.  

2
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bir Erkek Bir Kadına Ne Zaman Bağlanır? 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin