Kadınların Yatakta Erkeklerden Duymak İstediği Sözler
Kadınların Yatakta Erkeklerden Duymak İstediği Sözler

Kadınların Yatakta Duymak İstediği Sözler

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kadınlar yatakta erkeğin hem davranışlarından hem de sözlerinden etkilenmek istiyorlar. Siz de kadınınızı daha iyi anlayabilmek ve mutlu etmek için “Kadınların yatakta duymak istediği sözler” yazımızı okuyarak bu konuda fikir edinebilirsiniz.

Sevdiğiniz kişiyle özel anlarınızı daha canlı tutmak ve kadınınızı mutlu etmek istiyorsanız bir çok etkileyici ve sihirli cümleyi doğru anda söylemeniz gerekiyor. Bu sözlerdeki sihri davranışlarınızla desteklerseniz karşınızdaki kadının çok daha fazla etkilendiğini görebilirsiniz. Partnerinizle mutlu bir birliktelikte önemli olan bu sözler, ilişkinizi ve özel anlarınızdan alacağınız zevki en üst noktaya taşımanızda çok faydalı olacak.

Kadınların Yatakta Duymak İstediği Sözler
Kadınların Yatakta Duymak İstediği Sözler

Kadınların Yatakta Duymak İstediği Sözler Nelerdir?

Kadınınızı yatakta eritmeye hazır mısınız? Cevap evet ise işte o sihirli cümleler…

 • O kadar güzelsin ki. Gözlerimi bir an bile senden alamıyorum.
 • Seni delicesine istiyorum ve arzuluyorum. 
 • Yanında olduğumda, sana bu kadar yakın olduğumda kalbimin ateşini tüm bedenimde hissediyorum.
 • Dudakların dudaklarımda saatlerce kalsın istiyorum.
 • Seni düşünmediğim bir anım bile yok.
 • Bu sıcaklığın ve ateşin beni adeta yakıyor. 
 • Seni o kadar çok seviyorum ki bunu anlatmam veya tarif etmem mümkün değil.
 • Seninle her dakikamız o kadar değerli ki…
 • Seni çok arzuluyorum.
 • Seni hep kollarımın arasında tutmak istiyorum.
 • Güzelliğin ve zekan beni çok etkiliyor.
 • Mükemmel bir kadınsın.
 • Seni öpmeye doyamıyorum. Çok etkileyicisin.
 • Bana dur diyene kadar asla durmaya niyetim yok.
 • Mutluluğun tarifi herhalde bu olsa gerek. 
 • Beni çıldırtıyorsun…
 • Sadece dokunuşun bile beni çok tahrik ediyor.
 • Sana ne yapmamı istersin?
 • Mükemmelsin bir tanem sakın durma ve devam et.
 • Sana aitim ve sen de benimsin aşkım.

Yukarıda yer alan sözlerin dışında kadınların yatakta duymak istediği sözler arasında özellikle kendi ismi ile ona hitap etmeniz ve bunu tam o özel an sırasında yapmanız kadınları çok etkiliyor. Bu davranış kadına, erkeği tarafından çok arzulandığını hissettiriyor. 

Kadınların Yatakta Duymak İstediği Sözler
Kadınların Yatakta Duymak İstediği Sözler

Beyler! Sakın Yatakta Konuşmayı İhmal Etmeyin.

Erkekler bazen yatakta kadını ile konuşmayı ihmal edip sadece malum sonuç kısmına odaklanabiliyor. Bu her ne kadar performans kaygısı ile oluyorsa da yatakta romantizmi üst düzeyde tutmanız gerekiyor. Bunu sağlayabilmek için de kadınınıza güzel sözler söylemeniz ve etkileyici olmanız gerekiyor.

Sevgili beyler! Yatakta sessiz kalmanız biz kadınların hiç hoşuna gitmiyor. Bazen kulağımıza fısıldayacağınız bazen de daha yüksek sesle dile getireceğiniz güzel cümleler yatakta bizi daha teşvik ediyor.

Kadınlar da Argo Konuşmaları Sever

Argo konuşmaları biz kadınlar da seviyoruz ama elbette bir dozu var. Öyle erkek arkadaşınızla şakalaştığınız veya erkek arkadaşlarınızla yeri geldiğinde aranızda konuştuğunuz şekilde olan konuşmalardan bahsetmiyoruz. Bize yatakta açık cümleleri öyle bir ustalıkla kullanmalısınız ki, o sözler bizi adeta yatakta eritsin. Bu açık sözleri doğru zamanda ve doğru şekilde kullandığınızda etkilerine şaşıracağınızdan emin olabilirsiniz!

Kadınların Yatakta Duymak İstediği Sözler
Kadınların Yatakta Duymak İstediği Sözler

Yatakta Kadının Özgüvenini Yükseltmelisiniz

Hem kadın hem de erkek için normal yaşamda olduğu kadar cinsel yaşamda da özgüven oldukça önemli. Her zaman bahsedilen erkeğin yatakta özgüvenini yükseltmek olsa da kadınlar için de aynı durum geçerli. Nasıl ki erkek yatakta özgüven eksikliği durumunda performans sorunları yaşıyorsa kadınlar da bu durumda yatakta oldukça etkilenebiliyor. Yatakta kadınınızın özgüvenini güzel sözler ile yükseltmeniz gerekiyor. Hele de bu güzel sözlerinize ek olarak onu ne kadar beğendiğinizi etkili bir şekilde hissettirerek taçlandırırsanız kadın çok daha özgür davranabiliyor.

Sınırlarınızı Kaldırın

Nasıl ki erkekler yatakta kadının kendisini sınırlamasını istemiyorsa biz kadınlar da erkeklerin kendilerini sınırlamalarını istemiyoruz. Oraya dokunma, bunu yapma diye devamlı söylediğimizde nasıl ki siz o sihri kaybediyorsanız siz de bize aynı şekilde davrandığınızda biz de o büyülü isteği kaybediyoruz. Zihninizi yatakta siz de olabildiğince bizim için özgür bırakmalısınız.

İşin Özü! Samimiyet Önemlidir

Kadınlara yatakta söyleyebileceğiniz sözlerden bahsettik fakat asıl önemli kısmı sona sakladık. O da samimiyet. Kadınlara samimi hislerinizle yaklaşmanız gerekiyor. Eğer yatakta söylediğiniz bu sözleri sadece yatakta söylüyor ve normal zamanda partnerinize aynı şekilde etkileyici davranmıyorsanız bu genel mutluluğunuzu, sahip olduğunuz ilişkinizi olumsuz olarak etkiliyor. Hani klişe bir söz vardır “Söylediğin sözlerin altını doldurmalısın” derler. İşte o durum partnerinizle olan ilişkinizde de geçerli. Sevdiğiniz kadına en samimi duygularınızla davranın ve buna uygun sözler söyleyin aksi durumda kadın yapaylığı hemen fark edip karşı savunmaya geçebilir ve ilişkiniz kötüleşebilir.

 

 

1
mutlu
Mutlu
1
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Kadınların Yatakta Duymak İstediği Sözler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin