Rüyada Parmaklarının Kesilmesi Görmek
Rüyada Parmaklarının Kesilmesi Görmek

Rüyada Parmaklarının Kesilmesi Görmek

Rüyada parmak görmek, bolluğun ve yakın çevreyle iyi ilişkiler kurmanın habercisidir. Çok sayıda olan ve insan yaşamı için önemli bir yeri bulunan parmaklar, alın teriyle kazanılacak paranın da habercisi sayılır. Rüyada parmaklarının kesilmesi görmek ise çoğunlukla hayırsız olarak yorumlanır.

Eksiksiz olarak görülen bir deste parmak, aile bireyleriyle iyi geçinmenin ve rahat yaşamanın sembolüdür. Bunlardan birini ya da birkaçını kesik görmek, yakın zamanda yaşanacak problemler olduğuna ve keyfin kaçacağına delalet eder.

Rüyada parmaklarının kesildiğini görmek ve bu sebeple bazı işleri yapamadığını görenler parasal kayıp yaşayacaktır. Parmakları kesildiği için küçümsendiğini, kendisine hor bakıldığı gören rüya sahipleri, üzücü olaylar karşısında çaresiz kalabilir. Rüyada tüm parmakların eksik olması, güven duyduğunuz kişilerden zarar göreceğinize ve malınızı israf edeceğinize işarettir.

Rüyada Parmakların Kopması Ne Anlama Gelir?

Parmakların kopması, parmakların kesilmesiyle yakın bir anlam taşır. Kopmadaki fark ise yaşanacak problemlerin aniden ortaya çıkabilmesidir. Parmaklarınızın bir aralıkta kalıp koptuğunu ve gördüyseniz kararlarınızda dikkatli davranmalısınız. Rüyada parmakların kopması şanssızlık ve beklenmedik kaza olarak tabir edilir.

Rüyada Parmakların Kırılması Nasıl Yorumlanır?

Kırılma, işlerin aksayacağı ve bundan dolayı küçük can sıkıntılarının meydana geleceği anlamındadır. Parmaklarınızın kırıldığını görmeniz, uzun süredir gayret gösterilen bir şeyin olumsuz sonuç vereceğini fakat kısa zamanda toparlanabileceğini haber verir. İstenmedik şeyler yaşıyorsanız ve keyfiniz kaçıyorsa hemen kötü düşünmemelisiniz. Sabırlı olarak sorunlar karşısında direnç göstermek, yapabileceğiniz en doğru şeydir.

Rüyada Kesilen Parmağın İyileşmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada parmakların kesilmesi ve daha sonra iyileşmesi, kısa sürecek bir ayrılığın habercisidir. Yakınlarınızdan biriyle tartışabilir ya da bir yolculuk sebebiyle onlardan uzak kalabilirsiniz. Yaşayacağınız problemleri öfkeyle değil, olgunlukla karşılamanız ve sabırlı davranmanız tavsiye edilir. Ayrıca yaralı yerlerinizin iyileşmesi kazancın artmasına ve neşeye delalet eder.

Rüyada Parmaklarının Kesilmesi ve Kan Akmaması Ne Anlama Gelir?

Kansız şekilde ortaya çıkan yaralar, rüya sahibinin bazı şeyleri fazla büyüttüğünü ve bu sebeple mutsuzluk yaşadığını gösterir. Parmakları kesilen fakat kanı akmayan rüya sahipleri, zorlu zannettikleri bir süreci kolaylıkla atlatacaktır. Rüyada parmaklarının kesilmesi görmek hayırsız olurken, bunun kansız ve acısız gerçekleşmesi nispeten hayırlı kabul edilir.

 

 

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Rüyada Parmaklarının Kesilmesi Görmek

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin