Rüyada Su Görmek Nasıl Yorumlanır?
Rüyada Su Görmek Nasıl Yorumlanır?

Rüyada Su Görmek Nasıl Yorumlanır?

Rüyada su görmek rızkın artacağına ve sıkıntıların geride kalacağına delalet eder. Yaşam kaynağı olan su, dertlerinizin adeta akıp gideceğini gösterir. Suyun özellikleri, rüyanın anlamını iyi ya da kötü yönde değiştirebilir. Şiddetli bir akıntıya sahip olan veya kirli görünen sular, dost bildiğiniz kişilerden zarar göreceğinizin habercisidir. Berrak, duru sular ise daima hayırlıdır.

Rüyada Suya Battığını Görmek

Su, dünya malını simgeler. Dibe fazla battığını görenler maneviyatı unutup kazanç hırsına kapılacaktır. Başı suyun altında kalacak şekilde battığını ve tekrar yüzeye çıkıp nefes aldığını görenler, beklenmedik gelişmeler yaşayabilir.

İşyerinde terfi alma, bir mirasa konma, kazançlı yatırım fırsatları elde etme rüya sahibi için mümkündür. Rüyada suya battığını görmek, su altında boğulmanız durumunda hayırsızdır. Suya batıp boğulduğunu görenler haram mal sahibi olabilir. Maddi hırslar yüzünden dostlarınızı kaybetmek istemiyorsanız sürekli parayı düşünmemelisiniz.

Rüyada Su Şişesi Görmek

"<yoastmark

Bir şişe ya da tulum içinde su olması, rüya sahibinin uzak bir yere seyahat edeceğini gösterir. Su şişesini elinde tutarken yorulmak ise bu yolculuğun hayırsız olabileceğine delalettir. Ev içinde görülen dolu şişe, evliler için çocuk sahibi olmanın habercisidir. Delik su şişesi veya kırık su tulumu gördüyseniz, çeşitli maddi kayıplar karşısında dikkatli olmalısınız.

Rüyada Susuz Kalmak Ne Anlama Gelir?

Su görmek hayra yorulduğu için susuzluğun tabiri iyi sayılmaz. Çok susadığını fakat bir türlü suya erişemediğini görenler, maddi-manevi sıkıntılar yaşayabilir. Susuzluğun etki alanı, rüyaya farklı anlamlar kazandırır.

Örneğin sadece siz susuz kalmışsanız muhtemel problemler küçük çapta meydana gelir. Ailenizle, yakınlarınızla veya tanımadığınız insanlarla susuzluk çektiğinizi gördüyseniz, sosyal problemler yaşamanız mümkündür. İşlerinizde daha titiz davranmanız ve etrafınızdakilerle iyi geçinmeniz tavsiye edilir.

Rüyada Su Kuşu

"<yoastmark

Rüyada ördek, kaz, kuğu gibi su hayvanlarını görmek, üst mevkilerde bulunan kişilerin yardımını alacağınız anlamına gelir. Kuş, devlet adamlarını simgeleyen bir hayvandır. Su ise kazanç anlamına geldiğinden, gördüğünüz rüya hayırlıdır. Rüyada su görmek ve üzerinde bulunan kuşları beslemek, saygınlığınızın artacağına delalet eder.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Rüyada Su Görmek Nasıl Yorumlanır?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin