Uygun E Ticaret Paketleri
Uygun E Ticaret Paketleri

Uygun E Ticaret Paketleri

Elektronik ticaret, günümüz internet kullanımı yaygınlığıyla birlikte ortaya çıkmış olan online alışveriş işlemlerinin tümünü kapsar.

Elektronik ticaret, günümüz internet kullanımı yaygınlığıyla birlikte ortaya çıkmış olan online alışveriş işlemlerinin tümünü kapsar. İşletmeler, kendi aralarında ya da doğrudan tüketicilere yönelik olarak iki ayrı biçimde e ticaret yöntemlerinden faydalanabilmektedir.

Bunlara dahil olarak; uygun e ticaret paketleri sunumu yapan seçkin e ticaret çözüm desteği hizmetiyle, geniş kapsamda e ticaret kurulumlarından faydalanabilmek oldukça mümkündür.

Bu noktada; her cebe ve her keseye uygun niteliklerde ayrı kategoriler kapsamında hazırlanmış olan bu paketlerde, her işletmenin ihtiyacı olan e ticaret kurulum beklentileri karşılanabilmektedir.

Uygun fiyatların yanı sıra, uygun çözüm desteğinin de profesyonel olarak gerçekleştirildiği hizmet sayesinde, zaman ve maliyet kayıpları yaşanmamaktadır.

E Ticaret Paketlerinde Neler Var?

İşletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda ve fiyatlar kapsamında tercih edebilecekleri e ticaret paketleri; iki, üç, dört ve beş yıldızlı olmak üzere dört ayrı kategori doğrultusunda karşımıza çıkmaktadır.

Bu doğrultuda; Premium pro, Premium plus pro, entegre pro, e-ihracat pro olarak bu dört ayrı kategorideki e-ticaret paketleri ile en uygun çözüm önerilerine sahip olmak mümkündür.

Ayrıca; mobil uyumlu hazır temalar, ücretsiz yedekleme, gelişmiş sipariş yönetimi, blog-içerik yönetimi, Excel toplu veri aktarımı, detaylı ürün filtreleme, kategori yönetimi, katalog yönetimi, ürün yorumlama ve kargo takip sistemi gibi pek çok konuda e ticaret çözüm desteği alınabilmektedir.

E Ticaret Paketleri ile Özel Tasarım Ayrıcalığı

Profesyonel olarak elektronik ticaret anlamında bir şirketin nelere ihtiyaç duyduğunu detaylı olarak sağlamakta olan hizmetle pek çok kolaylığı uzun zaman kayıpları yaşamadan elde edebilmek mümkündür.

Bunların yanında; şirketlerin ihtiyaçlarını gözeterek düzenlenmiş olan e-ticaret paketleri sayesinde, özel tasarım başta olmak üzere; çoklu dil desteği, çoklu para birimi desteği, paypal ödeme sistemi, kargo entegrasyonu, Pazar yeri entegrasyonları ve ERP/Muhasebe entegrasyonları ayrıcalıklarıyla ihtiyacınız olan tüm e ticaret beklentileriniz tek bir noktadan karşılayabilirsiniz.

Elektronik ticaret öneminin hızla yaygınlaşmasıyla birlikte, küçük ya da büyük ölçekli fark etmeksizin tüm şirketler dijital pazarlamaya ihtiyaç duymaktadır.

Bu noktada; tüm e ticaret ihtiyaçlarında seçkin çözümler adına https://www.omnieticaret.com/e-ticaret-paketleri/sitesinden destek alabilirsiniz.

 

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Uygun E Ticaret Paketleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin