1 Mayıs Hangi Burç?

1 Mayıs Boğa burcu dönemine dahildir. Bu tarihte doğanlar Boğa burcunun özelliklerini taşır. Burcu meydana getiren yıldızın adı Taurus’tur. Batısında Koç, doğusunda İkizler takımyıldızı bulunur. Burcun zodyak elementi topraktır. Boğa takımyıldızının bu adı alması, eski toplumlar tarafından boğalara kutsallık atfedilmesiyle ilişkilidir. Ayrıca Venüs’ün etkisinde kalan bir burçtur. 20 Nisan ile 20 Mayıs arasında dünyaya gelenler Boğa burcundandır. 1 Mayıs hangi burç sorusuna cevap verirken burcun genel özelliklerine de yer verelim.

1 Mayıs Hangi Burç? Boğa Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

Doğduğu donem Boğa burcuna dahil olan erkeklerin başlıca özelliği kararlılıktır. Yapmaları gerektiğini düşündükleri şeylerden vazgeçmezler. Evlilik hayatında sadık ve güvenilir olurlar. Aile içinde meydana gelen sorunları çözmek ve mevcut düzeni bozmamak için ellerinden geleni yaparlar. Hayatlarına giren insanları hep yanlarında görmek isterler. Bir kadının kendisine uygun olduğunu gören Boğa erkeği, onu sahiplenir. Bu durum gönül ilişkileri haricinde de böyledir.

Boğa erkeği özellikleri bakımından koruyucu bir erkektir. Çevresindekilerin hakkını savunmaktan çekinmez fakat kendi çıkarlarını da düşünür. Ticarete yatkın oldukları için para bulmakta zorlanmazlar. Kazandıkları parayı dikkatli bir şekilde harcayarak israftan kaçınmaları önemli bir özellikleridir. Bir Boğa erkeğiyle anlaşabilmek istiyorsanız, eşinize veya dostlarınıza karşı parasal beklentileriniz yüksek olmamalıdır.

Boğa Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Boğa kadınlarının en önemli özelliği sabırlı olmasıdır. Problemler karşısında çabuk tepki vermeyen güçlü kadınlardır. İlişki yaşadıkları erkeklerin hatalarını görmezden gelebilirler. Evli Boğa kadınları, eşleri ve çocuklarına büyük fedakarlıklar yapar. Fakat kullanıldığını hissetmek, küçümsenmek veya önemsememek onlar için affedilmez şeylerdir.

Boğa burcu kadını özellikleri, düzgün bir ilişkiyi sağlayabilecek durumdadır. Boğa kadınlarıyla sıkıntı yaşamak istemeyenler, onlara her zaman saygı göstermelidir. Ayrıca Boğa burcu kadını, istemediği bir şeye zorlanmayı kesinlikle kabul etmez.

Boğa Burcu Hangi Burçla Aşk Yaşayabilir?

1 Mayıs Hangi Burç?
1 Mayıs Hangi Burç?

Boğa burcundan olan erkek ve kadınlar, ciddiyet sahibi ve saygılı kişilerdir. Anlaşabilecekleri insanlar çoğunlukla Oğlak burcuna dahildir. İlişkiyi koruyabilecek, sabırlı ve anlayışlı yapıdaki Oğlaklar, Boğa burcu ile paralel özellikler taşır. 1 Mayıs Boğa burcu kapsamındadır ve bu tarihte dünyaya gelenler tutumlu partnerler arar. Harcamalarında dikkatli olan ve sürekli değişim aramayanlar, Boğa erkek ve kadınlarıyla anlaşabilir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
1 Mayıs Hangi Burç?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin