Aradığınız Kişinin O Olmadığını Gösteren 5 İşaret

İlişkide olduğunuz kişinin size uygun olup olmadığı konusunda kafanız da soru işaretleri mi var? İlişki Uzmanı Matthew Hussey, sizin için aradığınız kişinin o olmadığını gösteren 5 işaret hangisi hepsini açıklıyor. 

  • Aynı şeylerden zevk almamak 

Siz yeni yerler keşfetmeye, tecrübeler edinmeye bayılırken hayatınızdaki kişi pijamaları ile sevdiği dizinin bölümlerini tekrar tekrar izliyorsa ilişkinizde yolunda gitmeyen şeyler olduğunu söyleyebiliriz. Siz yeni heyecanlara tutkunken sevgiliniz bu tutkunuzu paylaşamıyorsa kendinizi bu yorucu ilişkiye kesinlikle sokamamalısınız. 

  • Söyledikleri yalnızca sözde kalıyorsa 

Eğer davranışları ve söyledikleri birbiriyle uyuşmuyorsa ya bencildir ya da yalancı. Örneğin, ize şimdiye kadar kimseye karşı bu duyguları hissetmediğini söylüyorsa, ya da sizin için her şeyi yapabileceğini söylüyorsa fakat en ufak bir konuda ya da herhangi bir hastalıkta yardımınıza gelmiyorsa sizi çokta umursamıyor demektir. Bu da  aradığınız kişinin o olmadığını gösteren 5 işaret ‘ten biridir.

  • Hiçbir zaman yanınızdan ayrılmıyorsa 
Hiçbir zaman yanınızdan ayrılmıyorsa 
Hiçbir zaman yanınızdan ayrılmıyorsa

Bütün zamanını sizinle geçirmek istemesi ilişkinizin başında sizin için romantik olabilir. Lakin bu, ileride onsuz herhangi bir plana dahil olmanızın sorun olacağı konusunda büyük bir işaret demektedir. Eğer hayatınızdaki kişi hobilerinizden, arkadaşlıklarınızdan, isteklerinizden uzaklaşmanıza sebebiyet veriyorsa asıl uzaklaşmanız gereken kişinin o olduğunu düşünmeniz gerekiyor demektir.  

  • Daha tutkulu olmasını bekliyorsanız 

İlişkinizin başından beri hayatınızdaki kişinin tembellik eğilimi sizi rahatsız ediyorsa, ilerleyen zamanlarda partnerinizin bu huyunun düzeleceğini düşünmeniz beyhude olacaktır. Yeni bir kariyer planlaması ya da spora başlaması mucizevi bir etki ile karakterini değiştirip onu daha heyecanlı ya da istediğiniz gibi tutkulu biri olmasını sağlamaz. Zamanla tembellik özelliğinin sizi daha çok rahatsız edeceğini unutmamalısınız. Hayatınızda ki kişinin yaşam koçu olmak sizi de yoracaktır. Bu yüzden ilişkinizden vazgeçip hayata karşı en az sizin kadar tutkulu olan birini bulabilirsiniz. Bir hayatınız var ve herhangi bir etkenin tutkunuzu söndürmesine kesinlikle izin vermemelisiniz.

  • Aranızdaki kimya güçlü değilse 
Aranızdaki kimya güçlü değilse 
Aranızdaki kimya güçlü değilse

İlişkiniz ilerledikçe cinsel hayatınız daha renkli bir hale gelebilir. Ancak kimyanız tam olarak uyuşmuyorsa bu konuda yapacak bir şeyiniz ne yazık ki yok. “Kişiliği çok iyi, kariyer sahibi, arkadaşlarımda onu seviyor…” gibi pozitif yönlerini aklınızdan geçirmeyi bırakmanız gerekiyor. Hem bu pozitif yönleri taşıyan hem de kimyanızın güçlü olduğu birini bulmanız imkânsız değil. 

 

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Aradığınız Kişinin O Olmadığını Gösteren 5 İşaret

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin