Atawich Büyüme Hızını Arttırdı Sıra Avrupa’da

Atawich 2001 yılında Ata Ghoutbi tarafından ilk şubesini açmasıyla başarı dolu yolculuğuna başladı. 2014 yılından itibaren İrangoosht Holding olarak bünyesindeki 10'dan fazla şirket ile İran’nın; şube sayısı, üretim hacmi, tedarik kapasitesi ve cirosu ile en büyük fasfood markası olarak ilk 10 şirketinden biridir. Ortadoğuda 100’den fazla şubesi bulunan Atawich 2021 yılında Türkiye’ye giriş yaptı. Atawich 1 yıllık süre içerisinde Türkiye’de için koyduğu 35 aktif şube hedefini neredeyse tamamladı.

 

Atawich markası şu an Türkiye’de bulunan, Bakırköy, Beşiktaş, Beylikdüzü, Halkalı, Şişli, Avcılar ve Gaziosmanpaşa’daki cadde konsepti şubeleri ile Arenapark AVM, Mall of İstanbul AVM, Axis İstanbul AVM, Axis Kağıthane AVM, Rings AVM’deki aktif AVM konsepti şubeleri ile hizmet veriyor. 2022 Ekim-Kasım ayları içerisinde faaliyete geçecek olan Torium AVM, Akasya AVM, Maltepe Park AVM, Viaport AVM, Emaar Square AVM, Optimum AVM ve Star City AVM şubeleriyle hizmet ağını genişletiyor. Her gün hedeflerini daha da yukarıya taşıyan Atawich, yeni açılmakta olan şubeleriyle, bu hedeflere adım adım yaklaşmaktadır. 

 

Şirketten gelen açıklamada Atawich markası Avrupa’daki büyüme yönünü bu sefer Almanya olarak belirlendiği belirtildi. Atawich markası, 2023 yıl sonuna kadar Almanya’da 30 şube hedefiyle ilk adımlarını attı. Şirketin kurucu Ata Ghoutbi ve Atawich International FastFood Restaruants Genel Müdür Serhat Baldan operasyon sürecinin Türkiye’den yönetileceğini bildirdi. Ekim ayı içerisinde ilk şubesini Almanya’nın Köln şehrinde açacak olan Atawich yıl sonuna kadarki 2 aylık kısa süre içerisinde Almanya’da aktif 3 şube ile yılı kapatma istiyor. Bugün Almanya’daki şubeleşme yapısı tam 1 yıl öncesindeki Türkiye yapılanması konumunda. Bu nedenle 2023 yılı hedefi de Türkiye’deki gibi sağlam adımlarla ve aynı kurumsal çizgi ile gerçekleşecektir. Şimdiden Almanya’daki Atawich yapılanmasında yer almak isteyen bayi adayları ile görüşmelere başlandı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Atawich Büyüme Hızını Arttırdı Sıra Avrupa’da

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin