Darüşşafaka Bağış Sertifikaları ile Eğitimde Fırsat Eşitliği’ne destek olun!

Doğum günü kutlaması, yeni iş ve nikâh tebriği gibi özel günler için çeşitli formatlarda bağış sertifikaları sunan Türkiye’nin eğitim alanındaki ilk sivil toplum kuruluşu Darüşşafaka Cemiyeti; özel gün sertifikaları aracılığıyla “eğitimde fırsat eşitliği” misyonuna katkıda bulunmak isteyenleri desteğe bekliyor. 

 

159 yıldır, "eğitimde fırsat eşitliği" misyonuyla annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli öğrencilere 8 yıl boyunca yatılı, ücretsiz kolej eğitimi imkânı sağlayan Darüşşafaka Cemiyeti daha çok çocuğu nitelikli eğitimle hayallerine kavuşturmak amacıyla; Bağış Kartı, Teşekkür Sertifikası, Nikâh Tebrik Sertifikası, Nikâh Davetiyesi, Sünnet Davetiyesi, Doğum Günü Tebrik Sertifikası, Yenidoğan Tebrik Sertifikası, Geçmiş Olsun, Yeni İş, Terfi, Özür Dilerim, İçimden Geldi gibi özel gün ve durumlar için sertifikalar sunuyor. Eğitim sevdalıları tüm özel günlerde bu sertifikalı tercih ederek Darüşşafakalı öğrencilerin eğitimine kaynak yaratıyor ve sevdiklerine de bir çocuğun nitelikli eğitimle geleceğe hazırlanmasına katkı vermenin mutluluğunu yaşatıyor. 

 

Hediye arama ve özel günleri unutma derdine son! 

Her geçen yıl özel gün sertifikalarını geliştiren Darüşşafaka, elektronik bağış sertifikalarına ileri tarihli gönderim özelliği de ekledi.  Bu özellik sayesinde Darüşşafaka’nın e-bağış sertifikalarını, istediğiniz tarihte, sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz. Tüm özel günlerinizi, sevdiklerinizin doğum günlerini kutlamak için dilerseniz şimdiden bağış yapabilir, kıymet verdiğiniz insanların özel günlerini unutma ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz. 

 

Sesli elektronik sertifikalarla sevdiklerinizi şaşırtın! 

Alışılmışın dışında bir sertifika ile sevdiklerinizin, çalışanlarınızın ve iş ortaklarınızın özel günlerini kutlamak ya da onlara dilediğiniz bir mesajı göndermek için Darüşşafaka’nın Sesli Sertifikası’nı da kullanabilirsiniz. Sesiniz sevdiklerinize ulaşırken, yaptığınız bağış da 1863 yılından bu yana Darüşşafaka’nın yaşattığı “eğitimde fırsat eşitliği” misyonuna güç katacak. 

 

Bağışlarınız eğitimle yaşamları değiştiriyor! 

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Güleç; 159 yıldır eğitim sevdalılarının desteğiyle binlerce öğrencinin hayatını değiştiren Darüşşafaka Cemiyeti’nin, devletin dışında karşılıksız eğitim veren tek kurum olduğunun altını çiziyor. Darüşşafaka Cemiyeti'nin gelir kaynaklarını kurulduğu günden bu yana kişi, kurum ve kuruluşlardan alınan bağışların oluşturduğunu ifade eden Güleç, "Yaşamları nitelikli eğitimle değiştirmek isteyen hayırseverler Cemiyetimize ürün, hizmet, gayrimenkul, menkul, vasiyet bağışı yapabilir ya da diledikleri tutarda nakdi destekte bulunabilirler. Bizim için önemli olan, çocuklarımızın aydınlık geleceğine ışık tutmaları; bu yolda bizim hassasiyetimizi, sorumluluğumuzu paylaşmaları. Bu kapsamda bizlere her ay 10 lira da bağış yapan var, 10 bin lira da… Bunun yanında kurumun sürdürülebilirliğini garanti altına alacak düzenli bağışçılık sistemine de çok önem veriyoruz. Bu kapsamda Türkiye'nin önde gelen kurumları da büyük fedakârlıklarla Darüşşafaka'ya destek veriyor." diyor. 

 

Özel gün sertifikalarının da Darüşşafakalı öğrencilerin eğitimi için önemli bir kaynak yarattığını ifade eden Güleç, sözlerini şöyle sürdürüyor: "Pek çok eğitim sevdalısı kurum ve birey, sevdiklerinin, iş ortaklarının, çalışanlarının özel günlerini kutlamak için Cemiyetimizin özel gün sertifikalarını tercih ediyor. Yine her yıl binlerce çift, Cemiyetimizin nikâh ürünlerini tercih ederek, öğrencilerimizin eğitimine destek vermenin mutluluğuyla yeni hayatlarına başlıyor. Ne mutlu ki her geçen yıl bu hassasiyete sahip eğitim sevdalılarının sayısı artıyor.” diye görüşlerini dile getiriyor. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Darüşşafaka Bağış Sertifikaları ile Eğitimde Fırsat Eşitliği’ne destek olun!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin