EÜ iş birliğinde “Kültürel Bilişim, İletişim ve Medya Çalışmalar Konferansı” 25 Ekim’de başlayacak

Ege Üniversitesi (EÜ) İletişim Fakültesi, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) İletişim Fakültesi ve Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Eğitim Bilimleri Enstitüsü iş birliğinde “6. Kültürel Bilişim, İletişim ve Medya Çalışmalar Konferansı” düzenlenecek. Etkinlik, 25-26 Ekim tarihleri arasında çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek.

Bu yıl altıncısı yapılacak olan ve 52 sunumun yer alacağı Konferans, 10 oturum halinde gerçekleştirilecek. Etkinliğe alanında uzman 10 iletişim akademisyeni moderatörlük yapacak.  Açılış oturumuna konuşmacı olarak Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Cengiz Anık, Erciyes Üniversitesi Turizm Fakültesi Turizm İşletmeciliği Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Aysel Çetinkaya katılacak. Konferansta akademisyenler ve alanında uzman kişiler tarafından iletişim, gazetecilik, reklamcılık ve halkla ilişkiler, radyo, sinema, film incelemeleri, geleneksel medya ve yeni medya, sosyal medya uygulamaları, Metaverse kavramı ile uzaktan eğitim gibi alanlarda sunumlar yapılacak.

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bilgehan Gültekin; Aydın Adnan Menderes Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Bilimler Enstitüsü olarak örnek bir akademik iş birliğine imza attıklarını ve konferansın kültür, bilişim, iletişim, medya çalışmaları yapan akademisyenlere ilham verecek bir içeriğe sahip olduğunu kaydetti.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
EÜ iş birliğinde “Kültürel Bilişim, İletişim ve Medya Çalışmalar Konferansı” 25 Ekim’de başlayacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin