SonDakika

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç Kızlarının Adını Açıkladı 

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç Kızlarının Adını Açıkladı 

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, tatil için Bodrum’da. Çift, Gümbet’te kaldıkları otelde kamera karşısına geçti. Kız bebek heyecanı yaşamakta olan ikiliden Ergenç, “Güzel ve farklı bir duygu” dediği sırada Korel, “Korku var korku, Halit’te korku var” diye espri yaptı. Ergenç ise, “Bergüzar’ın beklentisi ve heyecanı inanılmaz. İnşallah kızımızı kucağımıza alacağız.” dedi. Korel, “Bütün dünya olarak öyle zor bir süreç geçirdik ki, artık her şeye şükreder hale geldik. Allah nasip etti. Bebek haberi hiç beklemediğimiz bir anda sürpriz bir biçimde geldi. Bundan sonra bizlere laf söylemek düşmez. Diyorum ki; Allah da onun gücünü verecek herhalde.” ifadelerini kullandı. 

Kızlarına Leyla adını vereceklerini dile getiren çiftten Korel, “Kendimi bildim bileli ben Leyla ismini çok sevdim. Hep hayalimdeydi. Allah nasip etti çok mutluyuz.” diye konuştu. Hamileliğinin rahat geçtiğini dile getiren Korel, “Erkek gebeliği daha zor ve ağrılı. İnşallah böyle devam eder.” dedi. 

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç Kızlarının Adını Açıkladı yazımız gibi magazine ilişkin bütün haberlere buradan paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL