İnstagram kaç beğeni ile keşfete düşerim?
İnstagram kaç beğeni ile keşfete düşerim?

Instagram Kaç Beğeni İle Keşfete Düşerim

Instagram’da büyümek isteyen hesapların en çok istediği durum keşfet kısmına çıkmaktır. Keşfet kısmına çıkan gönderiler çok fazla insana ulaşmakta ve sayfanın da hızlı bir şekilde büyümesini sağlamaktadır. Bu noktada insanlar bu konuda farklı araştırmalar yapmaktadır. Bu araştırma konularından birisi de Instagram kaç beğeni ile keşfete düşerim araştırması olmaktadır.

İnsanlar keşfet kısmına çıkmak için gönderisinin kaç beğeni alması gerektiğini merak etmektedir. Tabii ki bu yönde çalışmalarını şekillendirmek istemektedir.

Instagramda beğeni arttırmak için https://sosyalify.com/instagram-begeni-satin-al/ sitesi ile güvenilir bir şekilde yabancı, türk ayrımı imkanı sunan instagram gerçek beğenileri elde edebilirsiniz.

Instagram Keşfet Nedir?

Instagram keşfet kısmı adından da anlayabileceğiniz üzere takip etmediğiniz sayfaların gönderilerini keşfedebileceğiniz bir kısımdır. Bu noktada sayfaların bu kısma çıkması çok önemlidir. Bu kısma çıkan sayfalar çok daha fazla kullanıcıya ve takipçiye ulaşmaktadır. Gönderilerin daha çok beğeni alması, gönderilere daha çok yorum gelmesi ve sayfanın da daha fazla takipçi kazanması için bu kısma çıkmak gerekmektedir. Tabii ki insanların bu noktada merak ettiği konulardan birisi de Instagram kaç beğeni ile keşfete düşerim sorusu olmaktadır. İnsanlar bu kısma çıkmak için gönderinin ne kadar etkileşim alması gerektiğini merak etmektedir.

Keşfet kısmına çıkmanın bir diğer faydası da kurumsal hesaplara olmaktadır. Satmak veya tanıtımını yapmak istedikleri ürünleri keşfet kısmına çıkarmak tabii ki çok daha geniş bir kitleye ulaşmak ve potansiyel müşterilere ulaşmak için önemlidir.

Bu noktada kurumsal hesaplar Instagram kaç beğeni ile keşfete düşerim araştırmasını daha çok yapmaktadır. Kurumsal hesaplar ve Instagram üzerinden satış yapan butikler için keşfet kısmına çıkmak çok daha büyük önem taşımaktadır.

Instagram’ın Keşfet Kısmına Çıkmak İçin Kaç Beğeni Gerekir?

Instagram kaç beğeni ile keşfete düşerim sorusuna net bir yanıt vermek mümkün değildir. Instagram’ın keşfet kısmına çıkmanız için şu kadar beğeni almanız gerekir gibi sabit bir sayı bulunmamaktadır. Yani örnek olarak 10 bin beğeni alan gönderi kesin olarak keşfet kısmına çıkar gibi bir şey söylemek mümkün değildir. Keşfet kısmına bir gönderi 10 bin beğeni alıp çıkamazken başka bir sayfanın bin beğenisi olan gönderisi çıkabilir. Instagram algoritması bu noktada çok farklı bir şekilde çalışmakta ve çok fazla unsura bakmaktadır. Sadece beğeni sayısı ile keşfet kısmına çıkmak mümkün değildir. Bu noktada;

  • Mutlaka belirli bir sayıda takipçiniz olmalıdır. Takipçi sayınızdan daha önemli konu takipçilerinizin gönderileriniz ile etkileşime geçmesidir.
  • Gönderilerinize beğeni kadar yorum ve kaydetme de gelmelidir. Sadece beğeni olması sizin keşfet kısmına çıkmanız için yeterli değildir.
  • Mutlaka düzenli olarak paylaşım yapıyor olmanız gerekmektedir. Instagram tabii ki uygulamayı daha sık kullanan hesapları daha çok öne çıkarmaktadır.
  • Düzenli paylaşım yapmak yine bu noktada önemli konulardan birisidir. Tek bir gönderinizin çok fazla beğeni alması bir anda sizi keşfete çıkarmamaktadır. Bu noktada mutlaka düzenli paylaşım yapmalısınız.

Bu noktada beğeni tabii ki keşfet kısmına çıkmak için önemli bir unsur olsa da tek başına yeterli bir sebep değildir. Diğer unsurlarında mutlaka uygun olması gerekmektedir. Bir gönderi 10 bin beğeni aldığı halde keşfet kısmına çıkamazken başka bir sayfanın gönderisinin 2 bin beğeni ile keşfet kısmına çıkması bu noktada mümkün olabilmektedir. Sosyal medya yönetimi yaparken her alanda gerekli olan yönetimi yapmanızı önermemizin sebebi de budur. Sadece yorum, sadece beğeni veya sadece takipçi gibi tek noktaya odaklanmak maalesef başarısız bir çalışma örneği olmaktadır.

Instagram’da Hızlı Şekilde Nasıl Keşfete Çıkılır?

Instagram kaç beğeni ile keşfete düşerim sorusuna yukarıda cevap verdik. Keşfete düşmeniz için sadece beğeni sayısının yeterli olmayacağını belirttik. Bu noktada keşfet kısmına çıkmak için mutlaka toplu bir çalışma yapmanız gerekmektedir. Bunun için Instagram’a özel ücretli hizmetler sunan firmaları tercih etmeniz mümkündür. Bu tür firmalar sizlere gerekli olan her türlü hizmeti sağlayacak ve gönderinizin öne çıkmasını sağlayacaktır. Keşfet kısmına çıkmanız bu sayede kolaylaşmaktadır. Bu noktada;

  • Mutlaka instagram beğeni satın al gibi hizmetlerden faydalanmalısınız. Bu noktada en önemli etmenlerden birisi beğeniler olmaktadır. Çok az sayıda beğeni olan bir sayfanın gönderilerinin çok fazla beğeni alması normal şartlarda mümkün değildir.
  • Beğeni hizmetinden faydalanmanız etkileşimi artırmak için önemlidir. Beğeni sayısının çok olması kullanıcılarda sayfanıza olan ilginin yüksek olduğu imajını da artırmaktadır. Bu noktada keşfete çıkma ihtimaliniz de yükselmektedir.
  • Beğeninin yanında mutlaka kaydetme ve yorum hizmeti de almalısınız. Keşfet kısmına çıkmak için farklı noktalardan etkileşim gelmesi de gerekmektedir. Bu noktada özellikle de yorum hizmetlerinden faydalanmak büyük bir önem taşımaktadır.
  • Reels videoları paylaşıyorsanız ve bunların öne çıkmasını istiyorsanız mutlaka bu kısa videolarınız için izlenme de satın almalısınız. Reels videolarınızın izlenmesi de keşfete çıkması için gerekmektedir.

Bu tür hizmetler ile hızlı bir şekilde keşfet kısmına çıkmanız mümkündür. Firmalar keşfet kısmına çıkmak istediğinizde sizlere karışık paketler de sunmaktadır. Bu noktada sizlerin hızlı bir şekilde keşfet kısmına çıkmasını sağlayacak olan karma paketleri sizlere vermektedir.

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Instagram Kaç Beğeni İle Keşfete Düşerim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin