İşbir Yatak’tan Performans Sistemini Artıracak Dijital Dönüşüm

Yatak Uzmanı İşbir Yatak, insan kaynağına yaptığı büyük yatırımlar ile değer yaratmaya devam ediyor. İnsan Kaynakları süreçlerinde, yaşam boyu gelişim ve çalışan mutluluğunu merkezine alan marka, dijital dönüşümün aşamalarından olan performans sisteminin kurulması ile ilgili başlattığı çalışmanın ilk aşamasını tamamladı. Yapılan yazılım ile dijital ortamda yürütülecek olan sistemde, 360 derece performans ölçümü yapılarak çalışan etkileşimi ve geri bildirimi maksimize edilecek. 

 

Sistemle, kişinin potansiyelinin gerçekleştirilmesine imkan tanınırken yetkinlikleri çeşitlendirilecek. Çalışan verimliliği ve mutluluğu konusunda pozitif bir etkileşim sağlanması hedeflenen proje ile kişisel ve departman eğitimleri ile kapsamlı çalışmalar yapılacak. 

 

TEKNİK ALT YAPI ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

 

İşbir Holding CEO’su Metin Gültepe, “İnsan kaynakları süreçlerinde, yaşam boyu gelişim ve çalışan mutluluğunu merkezimize alıyoruz. İnsan odaklı bakış açımız ile kurulduğumuz günden bu yana değişen ve gelişen dünyada değişime uyum sağlayabilen dinamik, yetkinliklerini çeşitlendirebilen eşit ve yenilikçi bir çalışma ortamı sunmayı amaçlıyoruz. Çalışma arkadaşlarımızdan aldığımız geri bildirimleri önemsiyor, mutlu bir çalışma ortamı sunmaya odaklanıyoruz. Çalışanlarımızın, kariyerleri boyunca gelişimlerini desteklerken mutlu çalışanların topluma ve ülkemize olumlu katkılar sunacağına inanıyoruz. Bu kapsamda, dijital dönüşümün aşamalarından olan performans sisteminin kurulması ile ilgili başlattığımız çalışmanın ilk aşamasını tamamladık. Dijital ortamda yürütülecek bu sistemin teknik alt yapı çalışmaları tamamlandı. Yapılan yazılım ile dijital ortamda yürütülecek olan sistemde, 360 derece performans ölçümü yapılarak çalışan etkileşimi ve geri bildirimi maksimize edilecek” dedi. 

 

“Kurumsal hafıza noktasında daha profesyonel çalışmalar yürütülürken bireysel yetkinliklerin dışında takım ruhu ve takım çalışması, kurum içi iletişimi de geliştirecek proje ile çalışan bağlılığı ve gelişimine odaklanılacak. Kurum kültürünün geliştirilmesi kapsamında, çalışan motivasyonu artırılarak hem iş ortamında hem de kişisel  gelişimlerine katkı sağlanacak. Performans ölçümü ile çalışanlarımızın kariyer gelişimi ve hedeflerine olumlu katkılar sağlanırken güçlendirilmesi gereken yönlerini artırmaya ve niteliklerini çeşitlendirmeye yönelik çalışmalar yürütülecek. Bu kapsamda, İşbir Ailemizin bünyesindeki tüm çalışanlarımıza ayrıcalıklı ve mutlu bir çalışma ortamı sunarken, kariyer gelişimlerini de desteklemeyi hedefliyoruz”.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İşbir Yatak’tan Performans Sistemini Artıracak Dijital Dönüşüm

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin