İstanbul’a Yakın Bungalov Evler Nerede Bulunur?

İstanbul’da yaşayanların hayatları diğer insanlara kıyasla biraz daha zor! Trafik, kalabalık ve daha birçok sorun ile mücadele etmek zorunda olan İstanbulluların da tatile ihtiyaçları vardır. Ancak, bazıları; işlerinden dolayı İstanbul’dan çok fazla uzaklaşmak istemezler. Bu noktada, İstanbul’a yakın bir yerde tatil yapmayı isterler.

Takdir edersiniz ki, tatile gitmeyi düşünenlerin her şeyden önce nerede kalacaklarını da belirlemeleri gerekir. Bu noktada, istediğiniz takdirde otellerde kalabilirsiniz. Ancak, otellerin kalabalık oluşundan ve yüksek fiyatlarından şikayet ediyorsanız bungalov evleri de tercih edebilirsiniz. Birçok kişinin aklında İstanbul’a yakın bungalov evler nerededir sorusu bulunuyor.

Sapanca Bungalov Evlerinin Özellikleri

Sapanca; İstanbul’dan uzaklaşmak ve derin bir nefes almak isteyenlerin ilk adresidir. İstanbul’a yakın oluşu ciddi bir avantajdır. Bilhassa yeni yapılan yollar sayesinde İstanbul’dan Sapanca’ya en kısa sürede gidilir. Bunun yanı sıra, Sapanca’da Maşukiye, Sapanca Gölü ve Kırkpınar gibi mutlaka görülmesi gereken yerler de vardır. Bir başka deyişle, Sapanca; ziyaretçilerine çok fazla şey vaat eder.

Sapanca; farklı konaklama seçeneklerini bünyesinde barındırır. Burada beş yıldızlı otellerden tutun da bungalov evlere kadar çok sayıda alternatifin sizleri beklediğini söyleyebiliriz. İstanbula yakın bungalov evler nerededir sorusuna Sapanca cevabı verilebilir.

Sapanca bungalov evlerin dikkat çekici özellikleri vardır. Her şeyden önce, doğa ile iç içe bir ortamda yer almaları söz konusudur. Bunun yanı sıra, birçoğunda havuz ve jakuzi vardır. Ayrıca, deniz veya dağ manzaralı olanların sayısı da bir hayli fazladır. Sapanca bungalov evleri özel kılan farklı detaylar da mevcut! Ahşaptan imal edilen bu evlerde oksijen sirkülasyonu söz konusudur. Bir başka deyişle, rutubete rastlanmaz. Ayrıca, romatizma ve astım gibi hastalıklardan şikayet edenler; bungalov evlerde kaldıkları takdirde kendilerini çok daha iyi hissederler.

Sapanca Bungalov Evlerin Fiyatları

Sapanca bungalov evlerin fiyatları zannedildiği gibi yüksek değildir. Sapanca; bilhassa Muğla ve Antalya gibi şehirlere kıyasla daha az talep görür. Bu durum; İstanbul’a yakın bungalov arayanlar için ciddi bir avantajdır. Bu sayede, hem yer bulma sorunu yaşanmaz hem de diğer şehirlerdeki bungalov evlere kıyasla daha az ücret ödenir.

İstanbul’a yakın bungalov arayışında olanların aklında fiyatlar nedir sorusu bulunuyor. Fiyatlar; bungalov evlerin m2’sine, imkanlarına, manzarasına göre değişir. Yalnızca iki kişinin konaklayacağı, bünyesinde bir yatak ve bir banyo barındıran bir bungalov ev için güncel tarih itibariyle gecelik 850 TL istenir. Bunun yanı sıra, en az on kişinin kalabileceği kadar geniş, havuzlu, jakuzili ve manzaralı bir bungalov için de gecelik 10 bin TL istenmesi söz konusudur.

Erken rezervasyon; İstanbula yakın bungalov arayanlar için hayat kurtarıcıdır. Gitmeden aylar önce rezervasyon yaptıranlar; bungalov evlerde normal zamana kıyasla çok daha ucuza kalma şansına erişirler.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İstanbul’a Yakın Bungalov Evler Nerede Bulunur?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin