Kadınların Sevmediği Erkek Davranışları
Kadınların Sevmediği Erkek Davranışları

Kadınların Sevmediği Erkek Davranışları

Genellikle erkekler kadınları tavlamak için çeşitli davranışlarda bulunurlar. Ancak bu davranışlar olumsuz yönde etki edebilir. Bu yazımızda kadınların sevmediği erkek davranışları nelerdir konusuna değindik. 

Etkilemek istediğiniz veya hayatınızda olan kadın size uzak davranıyor olabilir. Bunun sebebi yaptığınız hatalı hareketler ya da sözlerden dolayı olabilir. Bir kadını gerçekten etkilemek istiyorsanız, en iyi erkek olmak için çaba göstermeniz gerekir. Ancak bunu kendiniz olarak başarmalısınız. Yazımızda yer verdiğimiz kadınların sevmediği erkek davranışları konusunu öncelik olarak kendiniz ve kişisel gelişiminiz için yapmalısınız. 

Sen Kadınsın Ben Yaparım

"<yoastmark

Karşınızdaki kadının da bir benliği olduğunu unutmamalısınız. Mesela bulunduğunuz bir mekânda hesabı ödemek isteyebilir. Bu gayet normaldir, sizde bu konuyu uzatıp karşınızdaki kadını terslememelisiniz.

Her Durumu Eleştirmek ve Gergin Olmak

Kadınlar, orta derecede sert ve ciddi olan erkekleri severler. Ancak bu kavgacı erkekleri severler anlamına gelmez. Bu sebeple her şeyi eleştiren erkekleri pek de sevmezler.

İlgisizlik

"<yoastmark

İlgisizlik, kadınların erkeklerden soğuması için en önemli sebeplerden biridir. Günlerce mesaj atmamak, aramamak ve beraber vakit geçirmek için zaman ayırmamak kadınların en sevmediği davranışlardandır.

Özel Günleri Hatırlamamak

Kadınlar özel günleri umursamayan ve unutan erkeklerden hoşlanmaz. Özel günleri unutup, bu günleri çokta önemli değil zaten diyerek geçiştirirseniz kadınların gözünden düşersiniz. Kadınlar için, özel günleri hatırlayan erkek, ona değer verdiğini gösteriyordur.

Yüksek Sesli ve Küfürlü Konuşmak

"<yoastmark

Sesinizi yükselttiğiniz zaman, hiçbir kadın sizin haklı olduğunuzu veya daha iyi olduğunuzu düşünmeyecektir. Özellikle yerli yersiz küfür etmenizi hiçbir kadın çekici bulmaz. Bundan dolayı sesinizi yükseltmemeye, makul olacak şekilde iletişim kurmaya ve özellikle ağızınızdan çıkacak bütün kelimelere dikkat etmelisiniz.

Ukala Erkekler

Bulunduğunuz ortamda konuşulan her şeyde bir uzmanmış gibi tavır takınan erkekler, kadınların gözünde en itici tiplerdir. Mütevazi erkekler kadınlar tarafından daha çekici bulunur.

Oturuşuna Dikkat Etmemek

Kadınların Sevmediği Erkek Davranışları
Kadınların Sevmediği Erkek Davranışları

Özellikle otobüs ve tramvay gibi yerlerde yolculuk ederken, oturma durumunda bacak açıklığınıza dikkat etmelisiniz. Yanınızda oturan kadın oturuşunuzdan rahatsız olabilir. Yanınızda kimse olmasa da karşınızda oturan kadın bu görüntünüzden rahatsız olacaktır. Bu konuya dikkat etmenizde fayda vardır.

Yönetmek

Yönetilmekten ve kararlarına karışılması durumundan kadınlar hiç hoşlanmaz. Özgürlüklerinin kısıtlandığını anladıkları zaman sizden uzaklaşacaklardır. 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Kadınların Sevmediği Erkek Davranışları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin