Kalp Yarası Dizisi Konusu Nedir? Oyuncular Kimlerdir?
Kalp Yarası Dizisi Konusu Nedir? Oyuncular Kimlerdir?

Kalp Yarası Dizisi Konusu Nedir? Oyuncular Kimlerdir?

Kalp Yarası dizisi, ATV’de gösterime giren yeni yapıtlardandır. Süreç Film tarafından yapımı üstlenilen dizinin hikayesi Tomris Giritlioğlu’na aittir. Dizinin konusu, iki zengin ailenin arasındaki mücadele ve ilişkidir. Sancakzade ailesi ile Varoğlu ailesi, geçmişte birbirleriyle dost olan büyüklere sahiptir. Fakat maddi sebeplerle aileler arasında bir çekişme ortaya çıkmıştır. Antakyalı olan Sancakzade ve Varoğlu aileleri arasındaki mücadele devam ederken, ön plana çıkan detay gönül ilişkileridir.

Sancakzade ailesinin küçük oğlu Ferit, küçüklükten beri onunla evlenme hayali kuran Hande Varoğlu’na pek yaklaşmaz. Varoğlu ailesinin tek kızı olan Hande ise Ferit’i çok sevmektedir. Yurtdışında yaşamak ve dünya çapında tanınan bir moda tasarımcısı olmak isteyen Hande, Ferit’ten ayrı kalmamak için Antakya’yı terk edemez. Fakat Ferit Sancakzade, aşık olduğu Ayşe karakterinin peşinde koşar. Kalp Yarası, romantik temaya sahip bir dizidir. 

Kalp Yarası Oyuncuları Kimlerdir?

Kalp Yarası Dizisi Konusu Nedir? Oyuncular Kimlerdir?
Kalp Yarası Dizisi Konusu Nedir? Oyuncular Kimlerdir?

Kalp Yarası dizi oyuncuları, performansları ile dikkat çekebilen genç bir kadro oluşturur. Filmin başrollerini üstlenen Ferit ve Ayşe karakterlerini Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin canlandırır. Ferit’e aşık olan Hande Varoğlu karakteri ise Merve Çağıran’ın canlandırdığı bir karakterdir. Kalp Yarası oyuncu kadrosu dahilinde bulunan diğer oyuncular aşağıda yer almaktadır.

Azade Sancakzade: Şenay Gürler

Sancakzade ailesinin büyüğü. Önemli kararların alınmasında etkili olan ve herkesin çekindiği bir karakter.

Adnan Sancakzade: Mahir Günşiray

Sancakzade ailesinin babası olan Adnan, zengin bir işadamıdır. Yürüttüğü işleri oğullarına, yani Ferit ile Sinan’a devretmek ister. Mücadele ettiği Hüseyin Varoğlu ile iş ortaklıklarına sahip olması, aileler arasındaki çekişmenin dostça olduğunu gösteren bir detaydır

Sinan Sancakzade: İnanç Konukçu

Sancakzade ailesinin büyük oğlu, Ferit’in abisidir. Hırslı bir karakter olmadığı için, Ferit’ten daha geri plandadır. İşlerin idaresinde etkin olmasa da holdingin 1 numaralı varisidir.

Leman Sancakzade: Burçin Abdullah

Sancakzade ailesinin gelini olan Leman, Sinan Sancakzade ile evlidir. Toprak zengini bir aileye sahip olduğu için Azade tarafından beğenilmiş ve aileye gelin olarak alınmıştır.

Yaman: Toprak Can Adıgüzel

Kalp Yarası oyuncuları arasında Yaman karakterinin özel bir yeri vardır. Yaman, Sancakzade çiftliğinin at bakıcılığını yapan bir ustanın çocuğudur. Fakat ailenin çocuklarından ayrı tutulmayıp, yüksek standartlarda yetiştirilmiştir. Sancakzade şirketinin yönetim kademesinde bulunan Yaman’ın etkili bir karakter olduğu görülür.

Zümrüt Varoğlu: Meltem Gülenç

Varoğlu ailesinin annesi olan Zümrüt, Azade kadar güçlü bir karakter sayılmayabilir. Geri planda kalan fakat gerektiğinde kendini gösterebilen bu karakter son derece zengindir.

Hüseyin Varoğlu: Rıza Akın

Girişimcilik yeteneğine sahip olan Hüseyin, Zümrüt ile evlendikten sonra onun mal varlığını büyüterek Varoğlu adını Antakya’ya duyurmuştur.

Kalp Yarası ATV’de Ne Zaman Oynuyor?

Kalp Yarası dizisi, Pazartesi günleri akşam saat 8’de oynamaktadır. Dizinin ilk bölümü 28 Haziran 2021 tarihinde yayınlanmıştır.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Kalp Yarası Dizisi Konusu Nedir? Oyuncular Kimlerdir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin