Katılımevim'den Faizsiz Araba
Katılımevim'den Faizsiz Araba

Katılımevim’den Faizsiz Araba Alma Yolları

Peki faizsiz araba almam mümkün değil mi? diye soruyorsanız doğru adrestesiniz! Siz de hemen hayalinizdeki arabaya Katılımevim faizsiz araba alma yöntemiyle kavuşun.

Katılımevim faizsiz araba kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Günümüzde araba yatırımı yapmak en çok tercih edilen yatırımların başında geliyor.

Katılımevim kişilere faizsiz araba alma imkânı sağlayan, tasarrufa dayalı bir sistem ile çalışmaktadır. İkinci el ya da sıfır araba sahibi olmak istiyorsanız ve yüksek faiz ödemek istemiyorsanız Katılımevim faizsiz araba kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Günümüzde araba yatırımı yapmak en çok tercih edilen yatırımların başında geliyor. Fakat araba sahibi olmak isterken, yüksek faiz oranları ile geri ödeme yapmak araç yatırımlarının sahip olduğu avantajı kaybettiriyor. Peki faizsiz araba almam mümkün değil mi? diye soruyorsanız doğru adrestesiniz! Siz de hemen hayalinizdeki arabaya Katılımevim faizsiz araba alma yöntemiyle kavuşun.

 

Katılımevim
Katılımevim

Katılımevim ile Faizsiz Araba Nasıl Alınır?

Hayalinizdeki arabaya kavuşmak istiyorsanız 2 farklı seçeneğiniz bulunmakta. Birincisi yüksek faiz oranları ile kredi veren kurumlardan kredisi alarak araba sahibi olmak, İkinci olarak kredi, peşinat ve faiz yükü altına girmeden, bütçenize uygun taksitlerle Katılımevim güvencesi ile araba sahibi olmak. Görüldüğü gibi faizsiz araba almanız Katılımevim sayesinde çok daha kolay!

Faizsiz Arabayı Katılımevim ile Almanın Avantajları Nelerdir?

Katılımevim faizsiz finans desteği vererek, faizsiz araba almanıza da olanak sağlıyor. Peşinatsız, kredisiz araç almak için öncelikle aylık ödeme yapabileceğiniz taksit tutarını belirlemelisiniz. Bütçenizi belirledikten sonra tasarruf finansman yöntemlerimizden size uygun olanı seçerek aile bütçeniz sarsılmadan kolaylıkla taksitle araba alabilirsiniz. Katılımevim’den faizsiz araba almanın pek çok avantajı vardır. Bu avantajlar;

  • Hiçbir koşulda sizden faiz talep edilmez,
  • Peşinatınız olmasa da Tasarruf Finansman Yöntemlerimize dahil olabilirsiniz,
  • Alacağınız finans desteği tutarını siz belirlersiniz,
  • Sıfır ya da ikinci el araç alabilirsiniz,
  • Kredi puanınızla Katılımevim ilgilenmez, puanınız düşük olsa da Tasarruf Finansman Yöntemlerimize dahil olabilirsiniz,
  • Taksitlerinizi ödeyemediğiniz durumlarda hiçbir maddi kayıp yaşamadan taksitlerinizi dondurabilirsiniz,
  • Dosya masrafı, zorunlu hayat sigortası gibi ek ödemeler yapmazsınız.

 

 

40
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Katılımevim’den Faizsiz Araba Alma Yolları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin