Rüyada Gelinlik Görmek
Rüyada Gelinlik Görmek

Rüyada Gelinlik Görmek

Rüyada gelinlik görmek, çoğunlukla evliliğe yorulur fakat daha farklı anlamları da mevcuttur. Gelinliğin kim tarafından görüldüğü, rengi ve ne durumda olduğu çok önemlidir. Bu sebeple söz konusu rüyanın çeşitli tabirleri aşağıda yer alıyor.

Yırtık Gelinlik Görmek

Rüyasında yırtık bir gelinlik gören kimse, hayal ettiği şeylere ulaşmak için yeteri kadar çaba göstermiyor demektir. Bu durumda yaşam tarzına bir an önce çeki düzen vermek en doğrusudur.

Kirli Gelinlik Görmek

Kirli kıyafetler, rüya sahibinin işlediği suçlara ve manevi açıdan günahlara delalet eder. Bembeyaz bir gelinliğin üzerinde lekeler görmek, yapılan hatalardan dolayı pişmanlık duyacak olmanın habercisidir.

Rüyada Beyaz Gelinlik

Bembeyaz, kabarık ve güzel bir gelinlik giydiğini gören bekarlar yakın zamanda evlenebilir. Bir erkeğin rüyada beyaz gelinlik görmesi de mutluluk işareti sayılır. Fakat erkek olmasına rağmen gelinlik giydiğini gören rüya sahipleri pek çok aksilik yaşamak üzeredir.

Kırmızı Gelinlik Görmek

Kırmızı gelinlik, eğer varsa sağlık problemlerinin atlatılacağını ve hayattan keyif almaya başlanacağını haber eder. Evli olanlar için yuvanın huzur dolması, bekar olanlar için ise yeni ilişkiler söz konusudur.

Rüyada Yeşil Gelinlik Görmek

Yeşil gelinlik görmek, bu kıyafetin yeşil ve tonlarındaki renklere sahip olması halinde maddi kazanç anlamına gelir. Rüya sahibi çeşitli yatırımlar ya da miras yoluyla büyük bir kazanç elde edebilir.

Rüyada Evli Birinin Gelinlik Giydiğini Görmek

Evli olmasına rağmen rüyada gelinlik giydiğini gören kadınlar muhtemelen bir şeyleri değiştirmek istiyordur. Derdini kimseye anlatamayan ve problemlerinden dolayı sıkıntı çeken bu rüya sahipleri, maddi ve manevi zarar görmek istemiyorlarsa dikkatli davranmalıdırlar. Çünkü rüyada gelinlik görmek daha çok bekar kimseler için hayırlıdır.

Bu yorumlar, rüyada gelinlik giydiğini görmek konusunda yaygınlık gösteren yorumlardır. Fakat gelinliğe dair daha başka rüyalardan söz edilmesi de mümkündür.

Gelin Görmek Ne Anlama Gelir?

"<yoastmark

Üzerinde şık bir gelinliğe sahip olan çok sayıda gelin görmek, rüya sahibinin alacağı müjdeli haberler olduğunu gösterir. Bir gelin ve bir damat bekarlar için evliliğe delalet ederken, gelini tek başına görmek evliler açısından riskli bir durumdur. Çünkü damattan ayrı olan bir gelin, ayrılık ve hüzün anlamı taşır.

Başkasının Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyada başkasını gelinlikle görmek, eğer o kişi tanınıyorsa hayırlıdır. Rüya sahibi, gelinlik giyerken gördüğü kişiden müjdeli bir haber alacaktır. Eğer yabancı birinin gelinlik giydiği görülmüşse, hedeflenen şeylerin yakında olduğu ve kısa sürede onlara ulaşılacağı söylenebilir.

Rüyada Damat Görmek Ne Anlama Gelir?

"<yoastmark

Rüyada damat görmek bolluğun ve bereketin habercisi sayılır. Bu durum gelin görüldüğü zaman da geçerlidir. Gelin ve damat bir çifti meydana getirdiği için rüya alemindeki sembolik anlamları birbirine yakındır. Fakat damatlık görmek, rüyada gelinlik görmek ile aynı anlamı taşımaz. İyi ütülenmiş, temiz ve kaliteli bir damatlık giydiğini gören rüya sahipleri önemli bir makama ulaşır. Fakat kirli, kırışmış ya da giyilemeyecek durumdaki bir damatlık ise yaşanması muhtemel sorunlar olduğunu gösterir.

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Rüyada Gelinlik Görmek

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin