Rüyada Kar Görmek Ne Demek?
Rüyada Kar Görmek Ne Demek?

Rüyada Kar Görmek Ne Demek?

Kış aylarının vazgeçilmezlerinden biri olan kar, hemen hemen herkesin yağarken izlemekten keyif aldığı ve sonrasında oyunlar oynamayı sevdiği bir yağış çeşididir. Rüyalarımız da kimi zaman günlük hayatta etkilendiğimiz olaylardan ve olgulardan etkilense de kimi zaman farklı anlamlar taşır. Gelin rüyada kar görmek ne demek detaylarıyla inceleyelim.

Rüyada Kar Görmenin Anlamı Nedir? 

Rüyada kar görmek, hayırlı bir rüya olarak yorumlanır.  Rızkın artmasına, hastalıkların şifa bulmasına işaret eder. Rüyasında kar yağdığını gören kimsenin, hayatında var olacak bolluk ve berekete, kederden ve sıkıntıdan kurtulmasına yorulur. Rüya sahibinin dertlerinin son bulacağı, hayatının olumlu yönde değişeceği şeklinde yorumlanır. Fakat mevsimi olmayan bir zamanda örneğin yazın kar yağdığı görülürse bu rüya pek hayırlı görülmez. Rüyada mevsimsiz yağan kar, rüyayı gören kişinin bazı işlerinin sekteye uğramasına ya da sağlık problemleri yaşamasına işaret eder.

Rüyada kar üstünde yürümek; rüyasında karda yürüyen, ayak izlerini karda gören kişinin güzel ve hayırlı sürprizlerle karşılaşacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin rızkının artacağına, hayatındaki bereketin çoğalacağına yorulur.

Rüyada yerde kar görmek, hastalıklardan ve sıkıntılardan kurtulmaya, iyileşmeye delalettir. Bu rüyayı gören kişinin düşmanını alt edip ona karşı zafer elde etmesine işaret eder.

Genel itibariyle kar görmek huzur ve mutluluğa yorulur. Rüyada görülen bembeyaz kar, rüya sahibi için hayırlı olaylara ve hayatının geri kalanında yaşayacağı güzelliklere işaret eder.

Rüyada Lapa Lapa Kar Yağdığını Görmek

Rüyada lapa lapa kar yağdığını görmek, rüya tabircileri tarafından çok hayırlı bir rüya olarak görülür. Bu rüya, rüya sahibinin bol kazançlar elde edeceğine işaret eder. Mutluluk ve keyfin artacağına rüyayı gören kişinin sevinçli olaylar yaşayacağına yorulur. Şansın ve uğurun bu rüyayı gören kimseden yana olacağı şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin eline geçecek yüklü miktarda paraya delalettir. Genel itibariyle rüyada lapa lapa kar yağdığının görülmesi, zenginliğe yorulur.

Rüyada Kar GörRüyada Kar Görmek Ne Demek?mek Ne Demek?
Rüyada Kar Görmek Ne Demek?

Kar Yağdığını Görmek

Rüyada kar yağdığını görmek, görülen rüyanın hangi mevsimde ve bölgede yaşandığına bağlı olarak tabiri değişen bir rüya çeşididir. Rüyada karın yağdığı mevsim kış ise ve bu rüya soğuk bir yerde görülüyorsa, hayırlı bir rüya olarak görülür. Bu rüya, rüya sahibinin hayırlı ve huzurlu bir hayata kavuşacağı, yaşantısının pozitif yönde değişeceği ve düzeleceği anlamlarına gelir. Güzel günlerin gelmekte olduğu, rüyayı gören kişinin dertlerinin, sıkıntılarının biterek hayatının düzene gireceği manalarını taşır. Grip ya da soğuk algınlığı gibi rahatsızlıktan kurtulmaya da işaret eder. Fakat rüyanın görüldüğü mevsim yaz veya bahar, rüya da sıcak bir yerde geçiyorsa rüyanın hayırsız bir rüya olduğu düşünülür. Sıcak iklimde kar yağdığının görülmesi, rızıkta daralmaya neden olur. Rüya sahibinin hayatında bereketsizliğe, keder ve sıkıntıya sebep olur.

Rüyada yoğun kar yağışı görmek; rüyayı gören kişinin bazı işlerinin aksamasına, ertelenmesine sebep olacak bir rüyadır. Bazı rüya yorumcularına göre ise, rüyada görülen yoğun kar yağışı oluşabilecek zorluklar ve sıkıntıları temsil eder.

Rüyada üzerine kar yağması; rüya sahibinin yolculuğa çıkacağına yorulur. Rüyayı gören kişinin üzerine kar yağdığını görmesi bazen de yaşayacağı bir özleme yorulur.

Rüyada kar yağışını pencereden izlemek, rüyayı gören kişinin üzüntülerinin ve dertlerinin çok yakın zamanda son bulacağına, fakat başına gelebilecek bir tehlikeye işaret eder. Kişinin bu başına gelecek tehlikeden zararsız kurtulacağına delalettir. Ancak yine de rüyayı gören kişinin bu konuda dikkatli olması gerektiği, gözü açık davranması ve kendini her koşulda sakınması gerektiği anlamlarına gelir.

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Rüyada Kar Görmek Ne Demek?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin