Rüyada Kavga Görmek
Rüyada Kavga Görmek

Rüyada Kavga Görmek

Rüyada kavga görmek olumlu ya da olumsuz birçok yorumu içerir. Normal hayatta kavga olumsuz bir durumdur. Kötü hissettirir. Ancak rüyada kavga etmek duruma göre olumlu anlamlar içerir. Kavganın manası kavga ettiğiniz kişiyle tartışacağınız ya da birine yardımınız dokunacak anlamına gelebilir. Rüyada başkasının kavga ettiğini görüyorsanız o kavga eden kişinin size yardımı dokunacak şeklinde yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada kavga görmek rüya sahibine kuvvet verildiği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Birini Dövmek

Eğer rüyada birini dövdüğünüzü gördüyseniz, dövdüğünüz kişiye bir yardımınız ya da iyiliğiniz dokunacağa anlamına gelir. Eğer rüyada kalabalık bir insan topluluğunun tartışıp kavga ettiğini görüyor iseniz sıkıntılı ve zorlu bir sürece girileceği şeklinde yorumlanır.

Birisinin Sizi Dövdüğünü Görmek 

"<yoastmark

Rüyada birisi sizi dövüyor ise birinin size iyilik yapacağı ve zor bir durumdan kurtaracağı ifade edilir. Bazı yorumlarda ise rüyada kavga görmek fikir ayrılıklarına, kin ve nefrete işaret ettiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Akraba İle Kavda Etmek

Rüyada akraba ile kavga etmek, yaşantınızda olumsuz bir süreç eğireceğiniz şeklinde yorumlanır. Sosyal yaşantınızda da sıkıntılı bir duruma girileceği ve uzun süre bu sorunlar ile uğraşılacağı çalkantılı bir döneme geçileceği şeklinde yorumlanır. Ayrıca sevdiğiniz birinin kalbini kıracağınıza yorulur.

Rüyada Eşlerin Kavga Etmesi

Rüyada birinin eşi ile kavga etmesi kulağa hoş gelmese de olumlu anlamlar içerir. Mutlu bir hayatın olacağına ve şansların çoğalacağı şeklinde yorumlanır. Eşine verilen sözlerin tutulacağı, mutlu ve güvenli bir evlilik hayatının yaşanacağı, para sıkıntısından uzak huzurlu bir yaşam şeklinde ifade edilir. Bazı âlimlere göre eşler arasında sıkıntı olabileceği ve bu durum hakkında rüya sahibinin dikkatli olması gerektiği konusunda uyarıcı bir anlam ifade ettiğine de yorulur.

"<yoastmark

Rüyada Sevgili ile Kavga Etmek

Eğer rüyada sevgili ile kavga ediyorsanız artık evlilik yolu göründüğü şeklinde yorumlanır. Mutlu bir son, hayat boyu mutlu bir beraber şeklinde ifade edilir.

Rüyada Baba İle Kavga Etmek

Rüyada baba ile kavga ettiğini görmek genelde uyarı niteliğinde bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibinin bazı olumsuz davranışlarını düzeltmesi kendine çeki düzen vermesi gerektiğinin göstergesidir. Aile içi bazı sıkıntılıların çıkabileceği, istenmeyen birçok durumla karşılaşılabileceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Anne İle Kavga Etmek

Rüyada anne ile kavga etmek olumsuz durumlara yorumlanır. Özellikle iş hayatındaki kişilerin ikiyüzlü, sinsi ve yalancı kişiler olduğu ve bu yüzden sıkıntılı ve inişli çıkışlı bir iş hayatının olacağı şeklinde yorumlanır. Ayrıca aile içinde sıkıntılara ve kıymet bilmeye delalettir.

Rüyada Tanımadığınız Biri İle Kavga Etmek

Rüyada kavga ettiğiniz kişiyi tanımıyorsanız bu durum çevrenizdeki size zarar veren kişilere karşı cephe alacağınıza delalettir. Ayrıca birinin rüya sahibinin sevdiklerine zarar vereceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sözlü Kavga Etmek

Rüyada sözlü kavga görmek küslüğe işarettir. Bazı huzursuzlukların çıkacağı ancak tatlıya bağlanacağı şeklinde yorumlanır. Bazı rüya tabiri âlimlerine göre para yönünden kazanç elde edileceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada İş Arkadaşları İle Kavga Etmek

"<yoastmark

Rüyada iş arkadaşları ya da patronu ile kavga etmek iş hayatında başarılı olacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin kariyerinde yükseleceği, maddi kazanç sağlayacağına yorulur.

Rüyada Küçük Çocukla Kavga Etmek

Eğer rüyada küçük bir çocuk ile kavga ettiğinizi görüyorsanız, rızk kazanma konusunda başarılı olunacağına, dünyevi ve nefsi isteklere karşı galip gelineceğine delalettir. Bazı alimlere göre genel anlamda rüyada kavga ettiğini görmek güç ve kudrete işaret eder.

 

 

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Rüyada Kavga Görmek

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin