Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yağmur yağdığını görmek İslami rüya tabircileri tarafından hayırlı kabul edilmiştir. Yağmur damlalarının çok sayıda olması sebebiyle, rüyada görülen yağmur zenginliğin ve bereketin habercisidir. Yaşanan maddi zorluklar geride kalacak ve rüya sahibi önemli başarılar elde edip çevresinden saygı görecektir.

Rüyada yağmur görmek, İmam Cafer – i Sadık’a göre haram malın ve fitnenin de habercisi olabilir. Çeşitli konularda hak ettiğinin fazlasını kazanan ve harcamalarında ölçüsüz olan rüya sahibi, ortaya çıkabilecek maddi sorunları engellemek istiyorsa daha dikkatli davranmalıdır. Yağmur, maldaki fazlalaşmanın habercisi olurken israfa ve mal kavgalarına da işaret edebilir.

Rüyada Kirli Yağmur Yağdığını Görmek Nasıl Yorumlanır?

Kirli su dedikodunun, fitnenin ve hastalığın habercisidir. Belli bir bölgeye yağan yağmurun suları kirliyse, oradakiler arasında bir husumet ortaya çıkacaktır. Evinizin üstünde kara bulutlar olduğunu ve sadece sizin üzerinize kirli yağmur yağdığını görmeniz, ev içinde huzursuzluk yaşanacağını bildirir.

Kan renginde yağmur yağdığını gören rüya sahipleri, bir olaydan sonra maddi manevi zararla karşılaşacaktır. Rüyada gökten kan yağması hastalıkların artacağına, bir anda gelen zenginliğe ve

Rüyada Yağmurda Islanmak

"<yoastmark

Rüyada yağmur yağması iyidir fakat rüya sahibi yağmurdan olumsuz etkilenmişse dikkatli olunmalıdır. Islanmak, bereketle beraber bir işte aşırıya kaçmanın habercisidir. Yağmurda ıslanarak hasta olduğunu görmek, rüya sahibinin çevresindekilere karşı nazik davranmadığı anlamına gelir. Kişisel problemler yaşamamak için tavırlara dikkat edilmelidir. Ayrıca sağanak yağmurda ıslanan kimsenin kazançlı bir işe başlaması da mümkündür.

Yağmur Suyu İçmek

Yağan yağmurun sularını bir kapta biriktirip içtiğini görenler, korku duymalarına sebep olan bir problemi kolayca atlatacaktır. Rüya sahibi, bir yakınının desteğiyle rahata kavuşacaktır. Yağmur suyunu içerek susuzluğunu tamamen gidermek ise müjdeli haber alınacağına delalet eder. Rüyada yağmur yağdığını görmek, damlaların temiz olması durumunda hep hayırlıdır.

Yağmurluk Görmek

"<yoastmark

Yağmurluk, su damlalarından korunmayı sağlayan işlevli bir kıyafettir. Rüyada sahip olduğu anlam çoğunlukla iyidir. Soğuk ve yağmurlu bir havada yağmurluk giydiğini görmek bekarlar için evlilik habercisidir.

Rüya sahibi bekarsa ve evlenmek istiyorsa, aradığı eşi yakın bir zamanda bulabilir. Aynı rüya evliler için bolluk ve huzur anlamı taşır. Rüyada yağmur yağdığını görmek ve yağmurluk giyip soğuktan korunmak, bir problemin çabucak atlatılacağından haber verir.

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek Ne Anlama Gelir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin