Sertleşmeye En İyi İlaç Yerine Mutluluk Çubuğu Tedavisi

içine girilmektedir. Bu ilaçlar eczanede bulunsa da hekim tavsiyesi ile alınması gerekmektedir. Hap şeklinde olan sertleştirici ilaçlar, uyarı olması durumunda etkisini göstermektedir.

Erkeklerde sertleşme problemi, damar sertliği ve diyabete bağlı olarak gelişmektedir. Cinsel birliktelik için peniste sertleşmenin olmaması gibi durumlarda, sertleşmeye en iyi ilaç arayışı içine girilmektedir. Bu ilaçlar eczanede bulunsa da hekim tavsiyesi ile alınması gerekmektedir. Hap şeklinde olan sertleştirici ilaçlar, uyarı olması durumunda etkisini göstermektedir.

Birçok ilaç ile etkileşime giren sertleşmeye iyi gelen ilaçlar, kullanılan ilaçlar gözden geçirilerek alınmaktadır. İnme veya kalp krizi geçirmiş olan kişilerin sertleşmeye iyi gelen ilaçlardan uzak durması tavsiye edilmektedir. İlaç kullanımı sonrası kalp ritminde bozulma ve göğüs ağrısı gibi şikayetler oluşabilmektedir. Birçok kişi yan etkilerinden dolayı sertleştirici ilaçlardan uzak durmaktadır.

Mutluluk Çubuğu Türleri Nelerdir?

Mutluluk çubuğu türleri iki çeşit olmaktadır. Şişirilebilir ve yarı sert olan mutluluk çubuğu çeşitleri arasında şişirilebilir penis protez daha yaygın kullanılmaktadır. Karın duvarı altına yerleştirilmiş sıvı deposu, bir tahliye vanası ve testis torbası içerisine yerleştirilmiş bir pompadan oluşmaktadır. En sert ve doğal ereksiyonu meydana getirmektedir. Yarı sert protezlerde daha az parça bulunduğundan, daha kolay bir cerrahi işlem gerektirmektedir.

Mutluluk çubuğunun en iyi tedavi seçeneği olduğundan emin olmak için hasta tam bir fiziksel muayeneden geçmektedir. Hastanın sertleşme probleminin varlığı doğrulandıktan sonra başka tedavi yönteminin uygulanıp uygulanamayacağına karar verilmektedir. Mutluluk çubuğu ameliyatına karar verilmesi durumunda, ameliyatın komplikasyona neden olma ihtimali tespit edilmektedir.

Mutluluk Çubuğu Fiyatları Nelerdir?

Mutluluk çubuğu ameliyatı fiyatları, tercih edilen türe göre değişiklik göstermektedir. İşlem süresi, anestezi tekniği, hastanenin ve cerrahın tercih edilme sıklığı, mutluluk çubuğu fiyatlarına etki etmektedir. Üç parçalı protez tercih edildiğinde, talep edilen ücret daha fazla olmaktadır. Hastalara sağladığı avantaj göz önüne alındığında, fiyat performans olarak görülmektedir.

Sağlıklı ve haz alınan bir cinsel hayat için mutluluk çubuğu kullanımına yer verilmektedir. Mutluluk çubuğu ameliyatının SGK tarafından karşılanması için bazı kriterler aranmaktadır. Özel ve devlet hastanelerinde mutluluk çubuğu ameliyatı yapılmaktadır. Bazı markaların ürünleri SGK ile anlaşmalı olmaktadır. Ücretin bir kısmı hasta tarafından ödenirken, bir kısmı da SGK tarafından ödenmektedir.

Mutluluk Çubuğu Ameliyatı Sonrası Ne Zaman İlişkiye Girilir?

Mutluluk çubuğu ameliyatından sonra cinsel ilişkiye girilebilmesi için belirli bir süre geçmesi gerekmektedir. Protezin penise bağlanması ve ameliyat endikasyonlarının iyileşmesi beklenmektedir. Mutluluk çubuğu ameliyatından sonra uygulanan doktor kontrolü ile birlikte ne zaman süre sonra ilişkiye girilebileceği bilgisi verilmektedir.

Ameliyat sonrası oluşan ödemler, doktorun verdiği ilaç kullanımı ile birlikte kısa sürede geçmektedir. Ancak sağlıklı cinsel ilişkinin yaşanabilmesi için bir süre daha beklenmesi gerekmektedir. Uzun süredir sertleşme problemi yaşayan kişilere, son çare olarak mutluluk çubuğu ameliyatı uygulanmaktadır. Estetik ve medikal kaygılar ile uygulanan mutluluk çubuğu ameliyatında başarı oranı yüksek olmaktadır.

Mutluluk Çubuğu Ameliyatı Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Komplikasyon riskinin en aza indirilmesi ve iyileşme sürecinin kısaltılması için bazı hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Ameliyattan sonra ilk bir hafta duşa girilmemesi ve uygulama alanına su değdirilmemesi önerilmektedir. Geçmeyen ağrı, ateş yükselmesi ve ameliyat bölgesinde akıntı gibi durumlarda, hemen doktora gidilmesi gerekmektedir.

İdrar yaparken güçlük veya idrar yapamama gibi durumlar yaşanırsa, doktora danışılmaktadır. Sertleşme sorunu geçmeyen kişilerin randevu gününü beklemeden doktora danışması gerekmektedir. Fizyolojik ereksiyon sağlayan mutluluk çubuğu, yüksek oranda haz alınabilecek cinsel ilişkinin kurulmasını sağlamaktadır.

Erkeklerin özgüvenini artırdığı gibi partnerlerine karşı utanma hissini yok etmektedir. İlişkiye girme ve çocuk sahibi olma konusunda, herhangi bir durum meydana getirmemektedir. Ameliyat sonrası randevu için gün belirlenmektedir.  Daha fazla bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com sitesini ziyaret ediniz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Sertleşmeye En İyi İlaç Yerine Mutluluk Çubuğu Tedavisi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin