Starbucks Bayilik Şartları 
Starbucks Bayilik Şartları 

Starbucks Bayilik Şartları 

Starbucks bayilik şartları, Starbucks franchise ücretleri, franchise hakları nasıl alınır? Gibi soruların cevapları yazımızda yer almaktadır. 

Starbucks, günümüzün en başarılı ve popüler kahve şirketlerinden biridir ve bugün de büyümeye devam etmektedir. Starbucks bayiliği ile ilgili Starbucks bayilik şartları, Starbucks franchise ücretleri, franchise hakları nasıl alınır? Gibi soruların cevapları yazımızda yer almaktadır. 

Starbucks ilk olarak 1971 yılında Seattle, Washington, ABD’de açılarak kahve endüstrisine yeni bir soluk getirdi. Seattle’da başlayan serüven şimdi Türkiye dahil birçok ülkede devam ediyor. Şu anda dünyanın en büyük kahve markalarından biridir. Türkiye’deki ilk distribütörünü 2003 yılında açmıştır ve şu anda 530’dan fazla distribütörü bulunmaktadır. Kısa sürede büyümek ve para kazanmak için Starbucks franchise almayı düşünen birçok girişimci var. Firmanın girişimcilere bayilik vermesi konusunda aradığı şartlar şu şekildedir: 

  • Starbucks’ın franchise ücretlerini finansal olarak karşılayabilecek nitelikte olmak 
  • Girişimci bir özelliğe sahip olmak. 
  • Başarılı bir özgeçmiş. 
  • Personel yönetiminde başarılı olmak. 
  • Müşteri ilişkileri ve memnuniyeti söz konusu olduğunda dikkatli olmak. 
  • Müşteri memnuniyetini gözlemlemek ve eksikleri gidermek. 
  • Starbucks markasına hakim olmak ve markayı sahiplenmek. 

Starbucks Franchise Bedeli 

Starbucks Bayilik Şartları 
Starbucks Bayilik Şartları

Şimdi Starbucks franchise terimlerinden bahsettiğimize göre, Starbucks franchise fiyatlarından bahsedelim. Starbucks franchise’ı hakkında en sık sorulan sorulardan biri, Starbucks’ı başlatmak için ne kadar para gerektiğidir. 2021 yılında franchise hakkı olmayacağına göre mevcut franchise hakları nedir? veri yok. Yaptığım araştırmaya göre bir önceki Starbucks mağaza fiyatına göre bir değerlendirme yapabiliriz. Starbucks franchise haklarını satın almak için yeterli paranız olduğu belirtilmelidir. Starbucks mağazalarının şehri, yeri ve büyüklüğü kesinlikle gerekli fonları etkileyecektir. 

Başka bir deyişle, Starbucks mağazası açmak için 200.000 ABD Doları veya 1 milyon ABD Doları kullanılabilir, ancak Starbucks’ın isim hakları için belirli bir ücret yoktur. Doğrudan mağaza fiyatlarına göre değerlendirilir. 

Listemakale.com

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Starbucks Bayilik Şartları 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin