The Sims 4 Nedir? 
The Sims 4 Nedir? 

The Sims 4 Nedir? 

Sanal yaşam oyunları arasında en sevilen oyunlardan biri Sims'tir. En çok tercih edilen Sims oyunlardan biri The Sims 4 nedir?

Günlük hayata yakın oyunlar, birçok oyuncunun tercih ettiği oyunlar listesinde bir numaradır. Bu oyunlara genellikle sanal yaşam oyunu denir. Sanal yaşam oyunlarını seven oyuncular için daha küçük bir yaş aralığı olsa da bu oyunlar hayatta kalma oyunlarını sevmeyen oyuncular için de iyi bir seçenek. Bu oyunlar daha az karmaşık ve basit kurallara sahip oldukları için oyun severler tarafından alternatif oyunlar olarak tercih edilmektedir. The Sims 4 adlı oyunda bu amaca hizmet eden bir yaşam oyunu olarak ifade edilmektedir. Peki, The Sims 4 nedir? 

The Sims 4 

The Sims 4 Nedir? 
The Sims 4 Nedir?

The Sims 4, Maxis ve The Sims Studio tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan bir 2014 yaşam simülasyon oyunudur. Bu Sims serisinin dördüncü oyunudur. Electronic Arts, 6 Mayıs 2013’te oyunun 2014’te piyasaya sürüleceğini ve Microsoft Windows ve Mac OS X platformlarında oynanabileceğini duyurdu. Microsoft Windows platformu için 2 Eylül 2014’te Kuzey Amerika’da piyasaya sürüldü. Mac versiyonu için ise 17 Şubat 2015 tarihinde dijital platformlardan indirilmeye sunuldu. Oyunun konsol versiyonu 11 Kasım 2017’de Xbox One ve PlayStation 4’te yayınlandı. Serinin önceki oyunlarından farklı olarak masaüstü ve konsol sürümleri arasında hiçbir fark yok. Oyun piyasaya çıktığı günden bu yana birçok olumlu ve olumsuz eleştiri aldı. 

Oyuncuların Sims’i fiziksel aktivite yoluyla kontrol edebildiği ve başkalarıyla iletişim kurmalarına izin verdiği önceki oyunlarla aynı konsepti paylaşıyor. Oyunun ilerlemesi, önceki oyunlarda olduğu gibi romana bağlı değil. Oyunun bu versiyonunda simülasyon oluşturma ve inşa modu ekranları yeniden tasarlandı. Serinin önceki oyunlarından yola çıkarak; duygusal bağlantılar, Simlerin kişilikleri, sosyal davranışları bu oyunda daha ön plana çıkıyor. 

Oyun için on genişleme paketi yayınlandı. Bunlardan en sonuncusu 13 Kasım 2020’de piyasaya sürüldü, Snowy Escape olarak adlandırılıyor. Ayrıca, on sekiz “öğe paketi” ve dokuz “oyun paketi” piyasaya sürüldü ve bu nesil oyunlarda düzenli güncellemelerle birçok büyük değişiklik yapıldı. 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
The Sims 4 Nedir? 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin