1 – Dış Giyimde Bralet, İç Giyimde Tangalar Ön Planda

Kadınlar için iç çamaşırı seçiminde genellikle kişinin fiziği çok dikkate alınmaz, ancak kişinin vücuduna göre iç çamaşırı seçmesi güçlü yanlarını vurgulamak, geliştirmek ve kusurları kamufle etmek için önemlidir. Seçimde dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur da üstüne giyilecek olan kıyafettir. Rahatsız edici izler ve görünür dikişlerin olmaması için her vücut tipine uygun bir seçim yapılması gerekir.

Bralet Nedir?

Günümüz kadın iç giyiminin en yenilikçi trendi hiç şüphesiz dışarı çıkarken bralet giymek. Bralet, desteksiz ve dolgusuz bir sütyen türüdür. Bu yeni parça, kadın iç giyiminde kelimenin tam anlamıyla bir devrim yarattı. Hem çekiciliği arttıran türleri hem de göğsün kendine has şeklini vurgulamasıyla kadınlar arasında çokça tercih edilen bir türdür. Diğer çeşitlerin aksine dekolteye fazladan bir hacim kazandırmaz. Göğsü olduğu şekliyle vurgular. Her ne kadar çeşitleri çok olsa da en belirleyici özelliği rahat olmasıdır.

Doğru braleti seçmek için önce tam bedeni belirlemek önemlidir. Böylece cildinizde rahatsız edici ve hoş olmayan izler kalmasını engellemiş olursunuz. Arkaya bağlanan kısım tamamen düz olmalı ve yan kısımlar sıkmadan sarılmalıdır. Bu kontrolleri yaptıktan sonra estetik zevkinize uygun braleti alabilirsiniz.

Dışarıda Giyilecek Bralet Kombinleri

2021 ve 2022 de en göze çarpan trendlerden biri dışarıda bralet giymektir. Bu iç çamaşırı, sadece en üst düğmeler açık kalacak ve iç çamaşırının dantelini ortaya çıkaran klasik bir gömlek ile kombinlenebilir. Başka bir seçenek olarak zarif bir dekolteye sahip hafif bir elbise içerisinde tercih edilebilir. Koyu renk şık bir ceket içerisinde de yeni tarz bir kombin oluşturulabilir.

Daha cesur bir kombinasyon olarak da bralet, tül bir üstün altına giyilebilir. Ancak bu çok tercih edilen bir kombin değildir. Braletteki dantel detayların görünmemesine neden olur.

Tanga Nedir?

İç çamaşırı modası dendiğinde ilk akla gelenlerden birisi şüphesiz tangadır. Esas olarak vücudun önünü kaplayan bir külottur, bu nedenle kadın cinsel organları görünmez. Ancak arka bölgede kalçalar tamamen açıktır. Bu durumda, slipin önünü arkasına bağlayan sadece küçük bir iplik vardır. Bu ince ip iki kalça arasına gizlenmiştir, bu nedenle neredeyse görünmezdir. Tanga yaygın olarak iki sebepten tercih edilir. İlk sebep kadınların partnerlerini cinsel olarak uyarmak istemesidir. Diğer sebep ise kıyafetlerin arkasında rahatsız edici bir dikiş izi bırakmamasındandır. Tanga, külotların rahatsız edici işaretini bırakmadan dar pantolonlar veya beyaz giysiler giymenize izin verir. Burada moda kavramı da devreye giriyor. Bu nedenle tanga seçiminin doğru bir şekilde yapılabilmesi için kişinin hangi sebeple tercih edileceği önemli bir unsur olarak karşımıza çıkıyor.

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
1 – Dış Giyimde Bralet, İç Giyimde Tangalar Ön Planda

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin