Ala Tokel Kimdir? Ala Tokel Kaç Yaşındadır?
Ala Tokel Kimdir? Ala Tokel Kaç Yaşındadır?

Ala Tokel Kimdir? Ala Tokel Kaç Yaşındadır?

Ala Tokel kimdir? Youtube sayesinde adını geniş kitlelere duyurmayı başaran bir yayıncıdır. Tokel’in yayınladığı videoların pek çoğu makyaj ve kişisel bakım konuludur. Kadir Has Üniversitesi’nin Yeni Medya bölümünden mezun olması sebebiyle başarılı bir yayıncılık sürdüren Tokel, hayranları için vlog videoları da yayınlar. Gezip gördüğü yerleri paylaşan, bazı aile bireyleriyle videolar çeken genç yayıncının popülaritesi yüksektir. Youtube’daki takipçi sayısı, Ağustos 2021 itibariyle 255 bindir. Aynı dönemde Twitter platformundaki takipçi sayısı ise bilinmemektedir. Çünkü @tokela kullanıcı adı ile açtığı hesabını, bilinmeyen sebeplerle bir süre kapatmıştır.

Ne İş Yapıyor? Ala Tokel’in Mesleği Nedir?

Tokel’in şu an için profesyonel olarak sürdürdüğü tek iş makyaj yayıncılığıdır. Kendi adıyla açmış olduğu makyaj stüdyosunda pek çok ürün seçeneği vardır. Henüz Türkiye piyasasında bulunmayan ürün çeşitlerini deneyen ve takipçilerine de aynı fırsatı sunan Ala Tokel mesleği olan makyözlük ve yayıncılık konusunda önemli başarılar göstermektedir.

Ala Tokel Makeup Studio adıyla kurulan makyaj stüdyosu, başlıca 3 hizmet türüne sahiptir. Bunlar ise gündüz makyajı, gece makyajı, gelin makyajı ve express makyaj hizmetleridir. Gece makyajı ve gündüz makyajı için kullanılan malzemeler, güneş ışığının cilt üzerindeki etkileri dikkate alınarak seçilir. Bölgesel makyaj olarak da bilenen express makyaj, müşterinin seçeceği tek bir bölgeye uygulama yapılmasını ifade eder.

Gelin makyajı ise tercih edilen düğün kıyafetine uygun olarak, belli standartlarda yapılan makyajlardır. Ayrıca kına makyajı, nişan makyajı ve kirpik lifting hizmetleri de ön plana çıkar. Düğün makyajı ile aynı mantığa sahip olan kına ve nişan makyajları yoğun talep görür. Kirpiklerin kıvrılarak daha canlı ve etkileyici hale getirildiği lifting uygulamaları da Ala Tokel Makyaj Stüdyosu tarafından üst seviyede verilen bir hizmettir.

Ala Tokel Kaç Yaşındadır?

Ala Tokel yaşı itibariyle henüz genç bir yayıncıdır. Doğum yılı 1994 olan Tokel, 2021 itibariyle 27 yaşını doldurmuştur.

Ala Tokel Evli Midir?

Ala Tokel Kimdir? Ala Tokel Kaç Yaşındadır?
Ala Tokel Kimdir? Ala Tokel Kaç Yaşındadır?

Tokel, 2017 yılında Eren Bülbül ile evlenmiştir. Basına yansımamış olan sebeplerle eşinden ayrılan Ala Tokel şu anda boşanmış durumdadır ve evli değildir. Fakat ilişki halinde olduğu bilinen birileri vardır.

Ala Tokel Sevgilisi Kimdir?

Ala Tokel sevgilisi Ahmet Aksöz ile bir müddet birliktelik yaşamıştır. İlişkilerinin devam ettiği bilinen çiftin evlilik düşünüp düşünmediği hakkında bilgi yoktur. CHP’nin eski milletvekillerinden Uğur Aksöz’ün oğlu olan Ahmet Aksöz, 2019 yılında BluTV’de yayınlanan “Kafayı Yersin” programını sunmuştur. Sadece 13 bölüm devam etmiş olan bu program artık yayında değildir.

 

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ala Tokel Kimdir? Ala Tokel Kaç Yaşındadır?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin