Aldatmaya Meyilli Kadın Davranışları Hangileridir? 
Aldatmaya Meyilli Kadın Davranışları Hangileridir? 

Aldatmaya Meyilli Kadın Davranışları Hangileridir? 

Sevdiğiniz kadının sizi aldatabileceğinden mi şüphelenmeye başladınız. Emin olamıyorsunuz ve bu konuda ipuçları mı arıyorsunuz? O halde, aldatmaya meyilli kadın davranışları hangileridir? yazımızı kesinlikle okumalısınız.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bugüne dek erkeklerin aldatma belirtileri ile alakalı pek çok makaleler yazıldı. Erkeklerin aldatmadaki bütün sebepleri ve davranışları gözler önüne konuldu. Hem toplumumuzda kadınların partnerlerini aldatmaz olarak görülmesi hem de aldatan kadının kendini ele vermemesi ya da kadınların aldatmak yerine ilişkilerini bitirmeyi seçeceğine yönelik olan düşüncelerden dolayı kadınların aldatması üzerine neredeyse hiç yazı yoktur. Bu yazımızda aldatmaya meyilli kadın davranışları hangileridir? Aldatan kadın nasıl anlaşılır? Sorularına cevap vereceğiz. 

Aldatmaya Meyilli Kadının Karakteri 

Kadınların partnerlerini aldatma eğilimlerinin pek çok farklı hikayesi vardır. Bazı kadınlar patronları ile bazı kadınlar arkadaşları ile bazı kadınlar da sosyal medyada tanıştığı adamlar ile partnerlerini aldatır. Aldatan kadın çoğunlukla bekar olduğu zamanlarda çok fazla adam ile flört etmiş ve devamlı beraber olduğu adamdan sıkılan karakterde kadınlardır. Bundan dolayı uzun süre aynı kişi ile dört duvar arasında kalıp onunla vakit geçirmek o kadına heyecan vermez. Bu yüzden yeni kişiler ile tanışmak ister.  

Aldatan Kadının Davranışları Nasıldır? 

Aldatmaya Meyilli Kadın Davranışları Hangileridir? 
Aldatmaya Meyilli Kadın Davranışları Hangileridir?

Huzursuz Davranışlar Sergiler 

Eğer kadın aldatıyorsa evde, yatakta, dışarda vakit geçirirken kısacası her yerde, her zaman huzursuz davranışlar sergiler. Tedirgin hareketlerde bulunur. Bu huzursuzluğunu büyük oranda evliliğine ya da ilişkisine yansıtır. O kadar huzursuz ve tedirgindir ki gün içinde gülümsemeyi bile unutur. Ancak şunu hatırlatmak gerekir; aldatan kadını yakalamak neredeyse imkansızdır diyebiliriz. Siz ona aldattığını söyleseniz bile o her zaman bunun tersini kanıtlayabilecek bir argümana sahiptir. Kısacası bir kadın sadece kendisi istediği takdirde yakalanır. 

Dış Görünüşüne Daha Fazla Önem Vermeye Başlar 

Eşiniz ya da sevgiliniz birlikteliğinizde çokta bakımlı ve dış görünüşüne çok önem vermeyen bir kadın ise ve birden saçına, makyajına, kıyafetine ve tırnaklarına dikkat etmeye başladıysa hayatında başka bir adam olabilir. Daha önceden sizin ile paylaşmadığı ya da fikrinizi almadığı ani değişiklikler yapıyorsa, örneğin birden saç renginde köklü değişikliklere gitmiş ise, düz iç çamaşırlarının yerini saten ve dantelli tangalar almaya başlamışsa ya da aniden diyete girip spor yapmaya başlamışsa kısacası dış görünüşünde ve kıyafetlerinde büyük değişiklikler yapıyor ise bunlar aldattığına dair birer sinyal olabilir. 

Size Karşı İlgisi Azalır 

Bir kadın sizi aldatıyor ise artık eskisi gibi sizinle ilgilenmez. Evliyseniz evde tek başına zaman geçirmek ister sizin ile olan paylaşımını azaltır. Sevgiliyseniz sizinle buluşmak istemez ve bunun için çeşitli bahaneler öne sürer. 

Sizin Yanınızda Eskisi gibi Davranmaz 

Beraber vakit geçirirken partneriniz size “neden fazla şeyler paylaşmıyoruz”, “saçımdaki değişikliği fark etmedin mi?” tarzında sorular sormak ve sizinle uzun uzun konuşmak yerine sıradan, çabuk kapanan konulardan sohbet açıyorsa ve sohbetlerinizi kısa kesip ilgisiz tavırlar sergiliyor ise bu da sizi aldattığının göstergesi olabilir. Sağlığınızı gereğinden fazla önemsiyorsa, daha az seks yapmak ya da tam tersi daha fazla seks yapmak istiyorsa, sık sık gözleri dalıyor ve düşüncelere dalıyorsa, yanınızdayken cep telefonu ile fazla ilgileniyorsa ve sizin yanınızda gelen çağrılara cevap vermiyorsa ve sürekli mesajlar alıyorsa siz sorduğunuz zaman sorularınızı geçiştiriyorsa sizi aldatıyor olabilir. 

Melankolik Davranışlar Sergiler 

Partneriniz sizi aldattığı ve bunu sizden sakladığı için bir süre sonra bu durum ona ağır gelebilir ve ruhu bu duruma melankolik tavırlar ile tepki verebilir. Sık sık uzaklara dalıp iç çekmeye başlar ve herhangi bir şarkı dinlerken ya da film izlerken aniden ağlamaya başlar. 

Sürekli Sinirlidir 

Ona söylediğiniz her şey batmaya başlar ve sık sık kavga çıkarır. Belki küçük olabilecek tartışmalarınızı çok büyütebilir ve bu tartışmalarınızda eski sorunları tekrar gündeme getirir. Aslında bu durumun altında yatan en büyük neden; sizin suçlu olduğunuza inanarak sizi aldattığını vicdanına kabul ettirme arzusudur. 

Aldatmayı Normalleştirmeye Çalışır 

Arkadaşlarından ya da onların çevresinden örnekler vererek sık sık aldatmadan söz etmeye başlar. Size sunduğu örnekler arasında kadınlarda vardır. Böyle davranarak aldatmanın günümüzde normal karşılandığını göstermek ister. 

Sürekli Sizi Kontrol Eder 

Aldattığı ortaya çıkmaması için sürekli sizi kontrol eder. Gittiğiniz her mekân ya da konuştuğunuz her kişi hakkında sizi sürekli sorgular. Hatta sizin onu aldattığınızı düşünerek kendisini haklı çıkarmaya bile çalışabilir. 

Hoşlandığı şeyler Değişir 

Aldatan kadın hayatındaki yeni adamdan çok etkilendiğinden dolayı onun beğendiği şeylere hayatında yer vermeye başlar. Müzik ve film zevki değişir. Daha önceden gitmekten hoşlanmadığı mekanlara gider 

İletişiminizi En Aza İndirir 

Partnerinizin aklı başkasında olduğundan dolayı sohbetlerinizi en az seviyede tutmaya başlar. Siz bir sohbet konusu açtığınız zaman ya kısa keser ya da yorgun olduğunu konuşmak istemediğini söyler. Bu durumun bir diğer nedeni ise; sizinle sohbet ederken ağzından bir şeyler kaçıracağından tedirgin olmasıdır. 

Sizinle Seks Yapmaktan Kaçınır 

Sizin seks isteklerinizi farklı farklı bahaneler ile geri çevirir. Sizinle seks yapmak istemez çünkü hayatındaki adamı aldatmış gibi hissedecektir. Artık bundan kaçamayacağını anladığı zaman ise sizin şüphe duymamanız adına seks yapar. 

Sizin Beğenmemeye ve Küçümsemeye Başlar 

Partneriniz daha öncesinde sizde çok sevdiği, beğendiği özelliklerinizi ve davranışlarınızı artık beğenmemeye ve küçümsemeye başlar. Sürekli size burun kıvırır. Hatalarınızı yakalayıp bunları yüzünüze vurmaktan asla çekinmez. Artık sizi beğenmemesi ve küçümsemesinin altındaki neden ise; sizi hayatındaki diğer adam ile kıyaslamaya başlamasıdır. 

Listemakale.com

2
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Aldatmaya Meyilli Kadın Davranışları Hangileridir? 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin