Amacımızı Yaşatalım Mottosuyla Çalışan Canon İlk Yarı Yılı Başarıyla Kapattı

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, 2022’nin ilk yarı sonuçlarını, sektör ve kullanıcılarla bağ kurmayı, sürdürülebilir büyümeyi ve Türkiye odaklı hedefleri ele aldığı değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi. 2022 yılı ilk altı aylık hedeflerini başarıyla tamamlayan Canon; yarı yılı, hedeflerinin üzerinde büyüme kaydederek kapattı.

 

Canon Orta Doğu ve Türkiye Bölge Direktörü Venkatasubramanian (Subbu) Hariharan'ın da bulunduğu toplantıda, Canon’un her geçen gün gelişen Türkiye pazarında yer almaktan mutluluk duyduğu vurgulandı. Yılın ilk yarısında belirlenen hedeflerin üzerine çıkan Canon; 2022 ilk altı aylık büyüme oranının geçtiğimiz yılın aynı döneminin üzerinde olduğunu açıkladı. Toplantıda 2022 yılının ilk yarısında tamamlanan hedefler, gelecek dönem planları, sürdürülebilir büyüme ve bölgesel destekle Türkiye odaklı projelerin nasıl daha ileri taşınacağı ele alındı. 

 

Kullanıcılarına sunduğu geniş ürün portfolyosu ile her geçen gün daha da güçlü hale gelen Canon, Türkiye’de yaşayan fotoğraf severleri “fotoğraf çekmeye” davet etti. Kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak her ihtiyaca uygun ürün ve hizmet çözümleri sağlayan Canon, gerek baskı tarafında yazıcıları ile gerekse görüntüleme alanında fotoğraf makineleriyle kullanıcıları arasında bağ kurabilmenin en büyük hedefleri arasında olduğunu vurguladı. 

 

Canon Orta Doğu ve Türkiye Bölge Direktörü Venkatasubramanian (Subbu) Hariharan toplantıda yaptığı değerlendirmede; “Canon olarak benimsediğimiz Kyosei felsefesinin çalışma biçimimize yansımasıyla bugüne kadar büyük başarılara imza attık ve atmaya devam ediyoruz. Bununla birlikte hem birbirimize hem de başaracağımıza olan inancımızla çıktığımız yolculukta dünden bugüne başarılarımıza başarı katmaktan oldukça mutluluk duyuyorum. Canon Orta Doğu ve Türkiye'de benimsediğimiz birlik ve beraberliğimizin her zaman bize başarı getirdiğine ve getirmeye devam edeceğine inancım sonsuz” ifadelerine yer verdi. 

 

Kurumsal değerleri yaşatan ve sahip oldukları felsefeyi benimseyerek yansıtan başarıları ödüllendiren Canon, yarıyıl değerlendirme toplantısında başarısının mimari ekip arkadaşlarına “Canon Star Ödüllerini” takdim etti. Canon ailesine yeni katılan üyelere de “Canon Pin” ismindeki özel yaka iğneleri hediye edildi. Sunumların ardından tüm Canon ekibi, yaz aylarını daha keyifli geçirebilmeleri adına çocuklara karne hediyesi olacak bisiklet tasarımları yaparak geceye renk kattı. Canon ailesinin birinci yarı yılda elde ettiği başarıları birlikte kutladığı etkinlik, akşam yemeği ve canlı müzik ile son buldu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Amacımızı Yaşatalım Mottosuyla Çalışan Canon İlk Yarı Yılı Başarıyla Kapattı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin