Boehringer Ingelheim Askan Bölgesi Hayvan Sağlığı İş Biriminde Ruminant & Veteriner Halk Sağlığı İş Birim Direktörü Sinan Aktan oldu

Boehringer Ingelheim Türkiye’de Hayvan Sağlığı Ruminant&At İş Birim Müdürü olarak görev yapan Sinan Aktan, merkezi Singapur’da bulunan Boehringer Ingelheim ASKAN Bölgesi Hayvan Sağlığı İş Birimi’ne Ruminant & Veteriner Halk Sağlığı İş Birim Direktörü olarak atandı.

 

Boehringer Ingelheim, Türkiye, 2022  Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de insan sağlığı, hayvan sağlığı ve biyofarmasötikler alanlarında yaratıcı çalışmalara imza atan Boehringer Ingelheim, Türkiye’den global atamalarını sürdürüyor. Şirket, Sinan Aktan’ın merkezi Singapur’da bulunan Hayvan Sağlığı İş Birimi’ne ASKAN Ruminant & Veteriner Halk Sağlığı İş Birimi  Direktörü olarak atandığını duyurdu.

 

Boehringer Ingelheim Türkiye bünyesinde 2017 yılında göreve başlan Sinan Aktan, şirket için birçok etkili çalışma yürüterek önemli başarılara imza attı. Aktan, Boehringer Ingelheim Türkiye’de Hayvan Sağlığı ekiplerinin organizasyonunu en verimli şekilde yürütmek ve operasyonel mükemmelliği sağlamak konusunda çalışmalar hayata geçirdi. 

 

 

Sinan Aktan Kimdir? 

 

Özgeçmiş Bilgisi

 

Sinan Aktan, kariyerine Ağustos 2007 tarihinde Bayer Schering Pharma firmasında Ürün Müdürü olarak başladı ve Ağustos 2009 tarihine kadar bu görevi sürdürdü. Mart 2010 – Ocak 2011 tarihleri arasında Sanofi – Aventis İlaç Firması‘nda aynı unvanla görev aldı. Ocak 2011 – Ekim 2012 tarihleri arasında ise Abbott firmasında Ürün ve Servis Müdürü olarak çalışmalarını sürdürdü. Aralık 2012 tarihinden itibaren aynı firmada sırasıyla Pazar Geliştirme Müdürü, İş Mükemmelliği Müdürü ve İş Mükemmelliği & Saha Satış Müdürü pozisyonlarında çalıştı. Son olarak ise Boehringer Ingelheim Türkiye Hayvan Sağlığı departmanında Ruminant & At İş Birim Müdürü olarak görev aldı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Boehringer Ingelheim Askan Bölgesi Hayvan Sağlığı İş Biriminde Ruminant & Veteriner Halk Sağlığı İş Birim Direktörü Sinan Aktan oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin