SonDakika

Can Yaman Diletta Leotta Aşkı İhanetle Bitti 

Can Yaman Diletta Leotta Aşkı İhanetle Bitti 

Can Yaman Diletta Leotta aşkı ihanetle bitti. Can Yaman’ın evlilik teklifi ettiği spor spikeri sevgilisi, milyarder bir iş adamıyla öpüşürken yakalandı. Çiftin, çok büyük bir heyecan ile başlayan aşkı ihanetle sonuçlandı.  

Rol aldığı dizilerdeki başarısıyla dünya genelinde tanınan bir oyuncu olan Can Yaman sık sık yurt dışı seyahatleri gerçekleştiriyor. Oyuncu yapmış olduğu bir yurt dışı seyahatinde tanıştığı İtalyan spor spikeri Dilette Leotta ile aşk yaşıyordu. Geçtiğimiz günlerde yakışıklı oyuncu Can Yaman’ın sevgilisine evlilik teklifi etmesiyle ilişkilerinde ileriye yönelik çok büyük bir adım atan çiftten kötü haber geldi.  

Bir süredir çiftin ayrıldıkları magazin dünyasında konuşulmaktaydı. Fakat çift bu haberler karşısında sessizliğini koruyordu. İtalyan basınında, çiftin ihanet nedeniyle ayrıldıkları yazıldı. İtalyan spiker Leotta’nın milyarder bir iş adamıyla öpüşürken çekilen görüntüleri İtalyan basını tarafından paylaşıldı. Bu fotoğraflarla birlikte çiftin ayrılık haberleri doğrulanmış oldu. Can Yaman Diletta Leotta aşkı ihanetle bitti.

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL