Dijital Köprü Adım Adım İhracat Programı dış ticaret elçileri yetiştiriyor

 QNB Finansbank dış ticaret elçisi uzman ekipler yetiştirerek KOBİ’lerin çözüm ortağı oluyor.

 

QNB Finansbank, Adım Adım İhracat Programı ile dış ticaret elçilerini yetiştirmeye başladı. Bu kapsamda ‘Dijital Köprü’den Adım Adım İhracat Programı’ bünyesinde Bahçeşehir Üniversitesi iş birliğiyle kurum içi eğitim programı olarak düzenlenen ‘Dış Ticaret İleri Düzey Sertifika Eğitimi Programı’ ilk mezunlarını verdi.

QNB Finansbank tarafından 2022 yılı başında devreye alınan ve bugüne kadar pek çok ihracatçının çözüm ortağı olan ‘Dijital Köprü’den Adım Adım İhracat Programı’ ihracatta büyümek isteyen KOBİ’lere destek oluyor. Program kapsamında Bahçeşehir Üniversitesi iş birliği ile kurum içi eğitim programı olarak düzenlenen ‘Dış Ticaret İleri Düzey Sertifika Eğitimi’  mezuniyet töreni geçtiğimiz hafta banka üst düzey yöneticilerinin de katılımıyla gerçekleşti.  

Dış ticaret elçisi olarak eğitimlerini tamamlayan QNB Finansbank portföy yönetmenleri, başta ihracat olmak üzere dış ticaret yapan veya yapmak isteyen KOBİ ağırlıklı firmalara ihtiyaç duyacakları alanlarda rehberlik ederek profesyonel çözüm ortağı olacak. 

 

DIŞ TİCARETTE FARK YARATAN BAKIŞ AÇISI

Adım Adım İhracat Programı hakkında bilgiler veren QNB Finansbank Nakit Yönetimi ve Dış Ticaret Direktörü Rahşan Kavas; “Dış ticaret elçilerimiz alanlarında uzman ve sektörün önde gelen eğitmen ve profesyonellerinden eğitim alarak dış ticaret konusunda uzmanlıklarını artırıyorlar. Kurum olarak çalışanlarımızın programa ilgisinden çok memnunuz ve onların gelişimine katkı sunduğumuz için çok mutluyuz. ‘Dış Ticarette Lider Banka’ vizyonumuz doğrultusunda tüm çalışanlarımızın bu alanda kendini geliştirmesini ve yenilenen dış ticaret dünyasında fark yaratacak bir bakış açısına sahip olmalarını çok önemsiyoruz. Bu sayede ihracat konusunda paydaşlarımızın beklentilerini karşılayarak kendilerine en büyük katma değeri sunabiliriz. Adım Adım İhracat Program çatısı altında sunduğumuz destek sayesinde, programdan yararlanan müşterilerimizin ihracat rakamlarını daha da arttırarak ülkemizi ekonomik olarak daha da büyüteceklerine inanıyoruz” dedi.  

 

 

ÜCRETSİZ İHRACAT DANIŞMANLIĞI HATTI

QNB Finansbank tarafından hayata geçirilen Adım Adım İhracat Programı, başta ihracat olmak üzere dış ticaret yapan veya yapmak isteyen KOBİ ağırlıklı firmalara ihtiyaç duyulan alanlarda destek veriyor. Programa başvuran ve ihracatta büyümek isteyen firmalara, ücretsiz danışmanlık hattı, profesyonel çözüm ortakları, dijital tabanlı uygulamalar ve ürün çeşitliliğiyle gerekli görülen alanlarda kapsamlı bir şekilde sunuluyor. Dış ticarete nereden başlayacağını bilemeyen veya işlemlerinde desteğe ihtiyaç duyan firmalar, QNB Finansbank müşterisi olsun veya olmasın soru ve taleplerini 0 850 222 00 35 numaralı Dijital Köprü Çözüm Merkezi üzerinden Adım Adım İhracat Danışmanları’na iletebiliyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Dijital Köprü Adım Adım İhracat Programı dış ticaret elçileri yetiştiriyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin