DS V-LINE Kolajen ip Protokolu

Son dönemde oldukça popüler olan ağrısız, iğnesiz ,ameliyatsız cilt gençleştirme ve kırışık giderme uygulaması olan DS V-Line Kolajen İp Protokolü ile kolajenden oluşan iplikler  nanosfer teknolojisi yardımıyla cilt altına yedirilerek  cildin her katmanında kalıcı bir cilt iyileşmesi sağlamaktadır. Kozmetik kremler yüzeysel bir bakım sağlar fakat kolajen ip uygulaması cildin her katmanına ihtiyacı olan kolajeni taşıyarak doğal ve kesin bir çözüm sunar. Bu anlamda en güvenilir ve en iyi sonucu almayı garanti eden bir kırışıklık giderme ve bakım uygulamasıdır diyebiliriz.

DS V-line Kolajen İp Protokolü tamamen doğaldır , İpliklerin ana bileşeni, tıbbi olarak doku rejenerasyonu ve yara dikişi için kullanılan kolajen ve ipek böceklerinde bulunan fibroin protein serisindir. Kolajen proteinlerinin içerdiği serisin cilt dostudur. Kollajen fibroinler, geleneksel cilt bakım ürünlerinin 300 katı nem içerir böylece cildin tüm katmanlarına gerekli olan nem sağlanmış olur.

DS V-LINE Kolajen ip Protokolu
DS V-LINE Kolajen ip Protokolu

Yirmili yaşlardan itibaren azalmaya başlayan ve cilt sağlığımız için oldukça önemli olan kolajenin azalmasıyla birlikte ortaya çıkan cilt sorunlarının başında cilt kırışıklığı gelmektedir. Özellikle kadınların oldukça çok rahatsız olduğu kırışık cilt sorununa en iyi çözüm olarak karşımıza çıkan DS V-Line Kolajen İp Protokolü aynı zamanda erkeklerinde başvurduğu bir uygulamadır ve kolajen ip protokolü erkeklerde daha yoğun oluşan kırışıklar için de iyi sonuçlar veren bir uygulamadır.

Kolajen ip protokolü yaptırmak isteyenlerin mutlaka bu işlemi alanında uzman olan kişilere yaptırması önerilmektedir. Her ne kadar doğal bir uygulama olsa da iyi sonuçlar elde etmek için işinin ehli kişilerce yaptırılması iyi sonuç garantisi açısından önemlidir. Bu sebeple kolajen ip uygulamasını yaptırmadan önce mutlaka bu alanda eğitim almış bir merkezi araştırmanızda fayda vardır.

Yirmili yaşlardan sonra azalmaya başlayan kolajeni besin yoluyla alarak telafi etmek pek mümkün değildir, kolajeni destekleyen besinler kaybolan kolajeni ne yazık ki tamamiyle karşılayamaz. Mutlaka belli bir yaştan sonra kolajen takviyesi almak yada kolajeni cilde yedirerek bu ihtiyacı karşılamak durumundasınız. Bu da kremlerle mümkün olmayabiliyor , kozmatik kremler cildin ihtiyacı olan kolajeni sağlamakta yetersiz kalmaktadır. Bu sebeple size tavsiyemiz en iyi sonuç için Ds V-line kolajen ip protokolünü denemenizdir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
DS V-LINE Kolajen ip Protokolu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin