Erkeklerin Asla Duymak İstemediği 10 Şey

Karşındaki insana sevgi ve saygı ile bağlı olmak dünyanın en güzel hislerinden bir tanesidir. Ama bazen ilişkilerimiz de partnerlerimizi üzecek şeyler yapabiliyor ya da söyleyebiliyoruz. Fakat, erkeklerin duymak istemediği bazı şeyler vardır. Bu yüzden yazımızda erkeklerin asla duymak istemediği 10 şey nedir? bu konuyu ele alacağız. 

 

  • Eski Sevgilim Olsaydı 

Herhangi bir konu hakkında ya da herhangi bir tartışmanızda eski ilişkinizi işin içine katmanız erkekler tarafından hoş karşılanmayacaktır. Hele bir de ikisini birbiriyle karşılaştırmanız erkekleri çileden çıkartacaktır. 

  • Konuşmamız Gerekiyor 

Bu cümle erkekler tarafından kesinlikle hoş karşılanmıyor. Bu cümleyi duyduklarında ilişkiniz ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorlar.  

  • Saçların Dökülüyor 

Erkeklerin saç dökülmeleriyle ilgili ciddi problemleri olabiliyor. Sadece kel kaldıklarını düşünmeleri bile kendilerine olan güveni kırmaktadır. Birde bunu sizin ağzınızdan duymak gerçekten hoş olmayacaktır. Saçların dökülüyor kel kalacaksın lafı, erkeklerin asla duymak istemediği 10 şey içinde kesinlikle ilk sıradadır. 

  • Hep Böylesin! 

Hiç kimse sevgilisi tarafından eleştirilmek istemez. Hele ki sevgilinizin inandığı şeyler üstüne bu sözü söylüyorsanız gerçekten büyük hata yapıyorsunuz demektir. 

  • Arkadaşlarından hoşlanmıyorum 

Erkekler arkadaşlarıyla zaman geçirmekten çok zevk alırlar. Fakat ilişkilerde kadınlar erkeklerin arkadaşlarını ara bozucu ya da yoldan çıkarıcı olarak görürler ve onlardan hoşlanmazlar. Bu yüzden de ne zaman arkadaşlarıyla program yapsalar partnerlerine trip atarlar. Fakat bu durum erkeklerden tarafından hoş karşılanmayacaktır. Bu yüzden onun arkadaşlarından hoşlanmıyorsanız bile bunu partnerinize belli etmemelisiniz.  

  • ‘Artık’ 

Benimle artık ilgilenmiyorsun, beni artık beğenmiyorsun, beni artık sevmiyorsun… gibi cümleler erkeklerin duymaktan hoşlanmadıkları cümlelerin arasındadır. Erkekler bu cümleleri duyduklarında kendilerini baskı altında hissederler. 

  • Kız Güzel Değil mi? 

Bu sorunun iki taraf içinde asla doğru bir cevabı yok ne yazık ki. Bu yüzden erkekleri strese sokan soruların başında gelmektedir. Erkek bu soruya vereceği cevapla ilgili sizin vereceğiniz her türlü tepkiyi düşünecek ve asla doğru cevaba ulaşamayacaktır. Çünkü, erkek “güzel cevabını versem benden daha mı güzel diye tartışacağız, hayır desem yalancı diyecek” gibi pek çok olasılığı düşünecektir. Bu yüzden bu tarz sorular sorarak keyfiniz kaçırmamak daha iyi olacaktır. 

  • Kaç Kadınla Beraber Oldun? 

Asla doğru cevabı olmayan bir diğer soru. Eğer partneriz çok fazla kişiyle birlikte olduysa sizi korkutabileceğini düşünecektir. Ya da sizden daha az kişiyle birlikte olduysa bu safer de siz kendinizi kötü hissedeceksiniz. Bu gibi keyif kaçıran sorular sorarak ilişkinizin tadını kaçırmayın. 

  • Yarın Günlerden Ne? 

Yarın günlerden ne? gibi ani sorular erkekleri strese sokuyor. Böyle bir soruyla karşılaşan erkek özel bir günü unuttum başım belada diye düşünmektedir. Bu yüzden pat diye sormak yerine ona küçük ipuçları vererek yarının önemini hatırlatabilirsiniz. 

  • Ne Düşünüyorsun? 

Yapılan anketlerde erkeklerin bu sorudan hoşlanmadıkları sonucu çıkmıştır. Dalgın bir anlarında bu soru ile karşılaşan erkekler partnerlerine olan sempatilerini kaybediyorlar.  

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Erkeklerin Asla Duymak İstemediği 10 Şey

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin