Eski Sevgiliyi Yeniden Nasıl Tavlarsın?
Eski Sevgiliyi Yeniden Nasıl Tavlarsın?

Eski Sevgiliyi Yeniden Nasıl Tavlarsın?

Eski sevgiliyi yeniden nasıl tavlarsın? veya diğer deyişle, eski sevgiliyi tekrar aşık etme yolları nelerdir? sorularının cevaplarını bugünkü yazımızda ele aldık. Eski sevgilinizle neden ve ne zaman ayrılmış olduğunuzun hiçbir önemi yok yok. Asıl önemli olan, onu geri tavlamak konusunda kararlı olmanız.

Eski sevgilinize yeniden bir araya gelmeyi teklif etmek ürkütücü olabilir! Ancak acele etmez ve geçmişten ders alırsanız, eski sevgilinizi yeniden tavlama ihtimaliniz olabilir.

Kararlı Olun

Eski sevgilinizi geri tavlamak kolay değildir. Fakat istiyorsanız çabalamanız gerekiyor. Bu sebeple kararlı olmalısınız. Eski sevgiliyi yeniden nasıl tavlarsın? sorusuna yanıt olarak; sabırla ilerlemelisiniz ve yapacağınız her taktiği özenle uygulamalısınız. Sabrınızın sonunda yaptıklarınızın meyvesini toplayacaksınızdır. Eskiden gözlerinizin içine aşkla bakan eski sevgiliniz yine yanınızda olacak ama kararlı olmanız çok önemli.

Eski Sevgilinizin Aşık Olacağı Kişi Olun

Eski sevgilinizle ilk kez birlikte olduğunuz zamanı hatırlamaya çalışın. Nelerden hoşlanırdı? Belki tuhaf şakalarınızdan, belki de harika stilinizden. Artık o şey her neyse, o zaman ilişkiniz nasıl alevlendiyse, yeniden canlandırmaya çalışın.

Hatalarınızı Kabul Edin

Aşkta gurur var mı yok mu konusu görecelidir. Fakat hatanızı kabul etmek sizi gurursuz yapmayacaktır. Ona hatanızı kabul ettiğinizi gösterin. Kendinizi savunurken sinirlenmek ve direnmek yerine yumuşak cümleler kurmaya çalışın.

Başka İnsanlarla Zaman Geçirin

Onlarla bir beraberlik yaşamak zorunda değilsiniz. Fakat başka insanlarla zaman geçirmeye başlamanız, eski sevgilinizin sizin yeni aşklara yelken açtığınızın farkına varmasına yardımcı olacaktır. Size karşı hala ilgisi varsa bir adım atacaktır. Başka insanlarla ilgilenmenizi engellemeye çalışacaktır.

Üzerine Gitmeyin

Her gün arayıp sormak, mesaj atmak yerine kendinizi biraz geri çekip ara sıra hatırlatmanız daha etkili olacaktır. Mesela hiç beklenmedik bir anda “Özledim” gibi bir şeyler yazarsanız oldukça şaşıracaktır.

Onunla Konuşmak İstediğinizi Söyleyin

İlk başlarda biraz arkadaş gibi takılın. Biraz zaman geçtikten sonra, onunla eski ilişkiniz hakkında duygusal bir konuşma yapın. Bu konuşma esnasındaki tavırları tekrar bir araya gelip gelemeyeceğinizi belli edecektir.

Geçmişi Kullanın

Eski sevgilinizin çok sevdiği, üzerinizde görmekten hoşlandığı bir kıyafet varsa onu giyin. Beraber yaşadığınız, derin anlamları olan anıları paylaşın. Size önceden aldığı özel bir hediye varsa onu üstünüzde görmesini sağlayın. Bu eylemler hala ona karşı hislerinizin olduğu mesajını açık bir şekilde verecektir.

2
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Eski Sevgiliyi Yeniden Nasıl Tavlarsın?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin