ING’den Taksitleri Kalıpların Dışına Çıkaran Yeni Nesil Ödeme Sistemi: ING Taksitle

ING Türkiye, taksitleri kalıpların dışına çıkaran “ING Taksitle” adında yeni nesil ödeme sistemini hayata geçirdi. ING’li olsun ya da olmasın, herkes ING Taksitle ile kampanya beklemeden, kredi kartı kullanmadan ve nakitten harcamadan, anlaşmalı mağazalardan yapacakları alışverişleri 36 aya varan taksit imkanı ile ödeyebiliyor. ING Taksitle’nin sunduğu avantajlar ile anlaşmalı mağazalar da kazanıyor. Anlaşmalı mağazalar hiçbir ücret ya da masraf ödemeden, ING Taksitle İş Ortaklığı Platformu’nu kullanarak kolayca süreçleri yönetebiliyor, müşterilerine özel kampanya ve taksit imkanı sunabiliyor.  ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ozan Kırmızı, “Ödeme sistemleri alanında fark yaratacak bir yenilik olan ING Taksitle ile tüketicilere sektör bağımsız olarak alışveriş ödemelerinde taksit imkanı sunuyor ve böylelikle tüketicilerin alım gücünü desteklemeyi hedefliyoruz. Aynı zamanda ING Taksitle ile mağazalara alternatif bir ödeme sistemi sunarak işletmelerin ticarette güçlenmelerine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz” dedi.

 

Dijital gücüyle ve zahmetsiz bankacılık anlayışı ile kalıpların dışında bankacılık ürün ve hizmetleri geliştiren ve müşterilerine hayatın içinde çözümler sunan ING Türkiye, taksitleri kalıpların dışına çıkaran ING Taksitle adında yeni nesil ödeme sistemini hayata geçirdi. Bu kapsamda, ING’li olsun ya da olmasın, herkes ING Taksitle ile kampanya beklemeden, kredi kartı kullanmadan ve nakitten harcamadan anlaşmalı mağazalardan yapacakları alışverişleri 36 aya varan taksit imkanı ile ödeyebiliyor. 

 

ING Taksitle ile ING’liler, alışverişlerini peşin fiyatına 36 aya kadar taksitlendirebiliyor. 

ING Taksitle ile ödeme yapmak isteyen ING’liler, mobilyadan beyaz eşyaya, tatilden gelinliğe kadar pek çok farklı alanda anlaşmalı mağazalarda alışverişlerini 36 aya varan vade ile taksitlendirebiliyor. ING Taksitle ödeme sisteminden, ING müşterileri yararlanabiliyor. ING müşterisi olmayanlar ise uçtan uça dijital bir deneyimle ING Mobil’i indirerek ve “ING’li Ol”u tıklayarak sadece 3 adımda müşteri olma sürecini tamamlayabiliyor. 

 

ING Taksitle’nin sunduğu avantajlar ile anlaşmalı mağazalar da kazanıyor.  

ING Taksitle’nin sunduğu avantajlar ile anlaşmalı mağazalar da kazanıyor. ING Taksitle ödeme sistemi kapsamında kurulan İş Ortaklığı Platformu’na üye olmak isteyen mağazalar, ING Türkiye web sitesinden randevu talep formunu doldurarak kolayca başvurabiliyor. Onay ve yetkilendirme süreçleri tamamlanan mağazalar ise aynı gün platform ekranına ulaşarak hızlı bir şekilde ING Taksitle ile satış yapabiliyor. Bu yenilikçi ödeme sistemi sayesinde anlaşmalı mağazalar, müşterilerine kredi kartı kullanmadan ve nakitten harcamadan, satış noktasında alışveriş tutarında ING üzerinden kredi kullanma imkanı sunuyor. Ayrıca kredi tutarı, müşteri henüz mağazadan çıkmadan anlaşmalı mağazanın hesabına geçiyor. Anlaşmalı mağazalar, ING Taksitle İş Ortaklığı Platformu’nu kullanarak kolayca süreçleri yönetebiliyor, müşterilerine özel kampanya ve 36 aya varan vade imkanı sunabiliyor ve ayrıca hiçbir ücret ya da masraf ödemiyor. 

 

Ozan Kırmızı: “Ödeme sistemleri alanında fark yaratacak bir yenilik olan ING Taksitle ile tüketicilerin alım gücünü desteklemeyi hedefliyoruz.”

Kalıpların dışında bankacılık ürün ve hizmetler geliştirdiklerini aktaran ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ozan Kırmızı, “Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve onları finansal olarak desteklemek için yenilikçi hizmetler geliştirmeye ve sektörü dönüştürmeye devam ediyoruz. Ödeme sistemleri alanında fark yaratacak bir yenilik olan ve inovatif marka tavrımızı yansıtan ING Taksitle sayesinde kredi kartı taksitlendirmesi ile POS kullanımına iddialı bir alternatif sunuyoruz. Bu yeni ödeme sistemimiz ile hem tüketicilere hem de mağazalara esneklik ve avantaj sağlıyoruz” dedi. Kırmızı değerlendirmelerine şöyle devam etti; “Tüketiciler, kredi kartından kaynaklı limit nedeniyle yüksek maliyetli ürünleri satın alırken zorluk yaşayabiliyor. Biz de bu ihtiyaçtan yola çıkarak yepyeni bir ödeme sistemi geliştirdik. Taksitleri kalıpların dışına çıkaran ING Taksitle ödeme sistemimiz ile satış noktasında tüketicilere yepyeni, uçtan uca dijital bir sistemle alışveriş tutarında kredi kullanma imkanı sağlayarak kredi kartı taksitlendirmesine ve POS kullanımına yeni bir alternatif sunuyoruz. Yeni ödeme sistemimiz ile tüketicilere sektör bağımsız olarak alışveriş ödemelerinde 36 aya varan taksit imkanı sunarak tüketicilerin alım gücünü desteklemeyi hedefliyoruz.” 

 

ING Taksitle ile anlaşmalı mağazalara ücret ve masraf olmaksızın alternatif bir ödeme sistemi sunuyoruz.  

Ülke ekonomisini desteklemeyi sürdürdüklerini aktaran Kırmızı “Bu yeni ödeme sistemi ile işletmelerin ticarette güçlenmelerine katkıda bulunmayı hedefliyor ve onlara yönelik birçok avantaj sağlıyoruz. Anlaşmalı mağazalara ücret ve masraf olmaksızın alternatif bir ödeme sistemi sunuyor, böylelikle müşteri memnuniyetlerinin ve satışlarının artırılmasına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Aynı zamanda ihracatı desteklemeyi stratejimizde önemli bir yerde konumlandırıyor ve mobilya, beyaz eşya gibi sektörleri bu doğrultuda önceliklendiriyoruz. Hem müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmaya hem de işletmeleri destelemeye devam edeceğiz” dedi.  

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
ING’den Taksitleri Kalıpların Dışına Çıkaran Yeni Nesil Ödeme Sistemi: ING Taksitle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin