İşletmelerin bordro ve temel insan kaynakları yönetimi Logo Bulut İK ile kolaylaşıyor

Bulut tabanlı çözümleri ile işletmelere önemli avantajlar kazandıran ve onları rekabette güçlendiren Logo Yazılım, Logo Bulut İK ile insan kaynakları profesyonellerine bordro ve temel insan kaynakları yönetimi çözümü sunuyor. Çalışan portalı, özlük yönetimi, organizasyon yönetimi, zaman yönetimi ve borç / alacak yönetimi gibi tüm bordro süreçleri Logo Bulut İK sayesinde güncel mevzuata uyumlu şekilde hızla ve kolayca yürütülüyor.

 

Logo Yazılım, bulut tabanlı servislerine yenisini ekleyerek Logo Bulut İK ile bordro ve temel insan kaynakları yönetiminde yeni bir dönemi başlatıyor. Logo Bulut İK servisi ile çalışan portalı, özlük yönetimi, organizasyon yönetimi, zaman yönetimi ve borç / alacak yönetimi gibi tüm bordro süreçleri bir bütün halinde yönetilebiliyor. Her bir çalışanın kendisiyle ilgili bilgilere kolayca erişmesini sağlayan çalışan portalı sayesinde şirket ile çalışan arasındaki şeffaflık pekişiyor. Çalışan portalına kişisel şifreleriyle giriş yapan çalışanlar izin girişi ve bordro takibi gibi işlemleri kendileri yaparak, süreçlerde verimlilik sağlıyor, insan kaynakları ekibinin iş yükünü hafifletiyor. Her geçen gün yeni özelliklerle zenginleşen ve İK profesyonelleri için bütünsel bir çözüm sunacak Logo Yazılım’ın bulut tabanlı İK servisi, çok zaman alan bordro işlemlerini daha kolay ve hızlı gerçekleştiriyor.

 

Logo Türkiye Genel Müdürü Akın Sertcan, Logo Yazılım’ın şirket kültürünün temellerinde yer alan müşteri odaklı yaklaşımı gereği bütünsel müşteri deneyimi stratejisi oluşturmayı, uçtan uca müşteri odaklı bir deneyim sunmayı önemsediklerini belirterek şunları söyledi: “Hizmet odaklı bir yazılım anlayışını hedefleyerek, müşterilerimize ihtiyaç duydukları tüm desteği vermeyi amaçlıyoruz. Logo Bulut İK servisimiz de bu kapsamda geliştirildi. Bulut tabanlı yapısı sayesinde bordrolama ve temel İK süreçlerine her an, her yerden erişim imkânı veren Logo Bulut İK, zamandan ve mekândan bağımsız çalışma olanağı yaratarak insan kaynakları ekiplerine ve yöneticilerine esneklik ve hız kazandırıyor.”

 

Herhangi bir kurulum ve yatırım masrafı olmadan kolaylıkla kullanıma alınabilen Logo Bulut İK, ihtiyaçlara uygun paketlerle özelleştirilip ölçeklendirilebiliyor. Sistemin sunucu ve güvenlik maliyetleri Logo Yazılım tarafından karşılanıyor ve veriler her zaman güvenle korunuyor. Ayrıca bulut tabanlı yapısı ve etkin mevzuat takibi sayesinde, kullanıcılar en güncel kurallara göre çalışıyorlar ve mevzuata uyumlu bordrolama yapıyorlar.

 

Logo Bulut İK ile kapsamlı organizasyon yönetimi mümkün hale geliyor

Logo Bulut İK servisi, kapsamlı organizasyon yönetimi özelliğiyle şirket genelindeki insan kaynağını uçtan uca tanımlamayı ve yönetmeyi sağlıyor. Kullanımı kolaylaştıran sürükle-bırak özelliği sayesinde şirketin organizasyon şemaları kolayca şekillendirilebiliyor. 

 

İzin süreçleri en verimli şekilde yönetiliyor

Logo Bulut İK servisinin zaman yönetimi özelliği çalışanların izin tarihlerinden raporlarına, fazla mesailerinden etkinlik kayıtlarına kadar tüm verileri tek noktadan yönetmeyi sağlıyor. Zaman yönetimi ile çalışan portalının entegrasyonu sayesinde, çalışanlar kendi izinlerini de portal üzerinden güncel olarak takip edebiliyor. Böylece İK departmanı izin konusundaki soruları cevaplamak için harcadığı zamanı, katma değer sağlayan başka işlere ayırabiliyor.

 

Çalışanların tüm borç / alacak işlem kayıtları zahmetsizce takip ediliyor 

Logo Bulut İK servisinin borç / alacak yönetimi özelliği sayesinde çalışanların tüm borç / alacak işlem kayıtları kolaylıkla takip edilebiliyor. Açılan her bir işlem kaydı için ödemelerin yapılacağı işlem türü ve tipi sistem üzerinde belirleniyor. Çalışan portalı ile entegrasyon sayesinde, harcırah ve masraf gibi alacakların kayıtları çalışan tarafından sisteme girilebiliyor.

 

Çalışanlar, kendisiyle ya da şirketle ilgili bilgilere çalışan portalından kolayca erişebiliyor

Logo Bulut İK’nın çalışan portalına kişisel şifreleriyle giriş yapan çalışanlar izin, fazla mesai, bordro zarfı, zimmet, harcama, prim ve avansların takibi gibi konularda güncel durumlarını kolaylıkla takip edip talepte bulunabiliyorlar. Şirketle ilgili tüm haberlerin ve duyuruların girilebildiği portal, kurumsal bir iletişim platformu oluştururken şirket ve çalışan arasındaki şeffaflığı da pekiştiriyor. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İşletmelerin bordro ve temel insan kaynakları yönetimi Logo Bulut İK ile kolaylaşıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin