Kadın Nasıl Baştan Çıkarılır?

Kadın nasıl baştan çıkarılır? Başlığı altında, kadını baştan çıkarmanın etkili yolları hakkında bilgiler verdik. Bir kadını elde etmek veya eşinizi daha fazla baştan çıkarmak istiyorsanız, bazı adımları doğru atmanız gerekir.

Kadın nasıl baştan çıkarılır? Başlığı altında, kadını baştan çıkarmanın etkili yolları hakkında bilgiler verdik. Bir kadını elde etmek veya eşinizi daha fazla baştan çıkarmak istiyorsanız, bazı adımları doğru atmanız gerekir.

Kadın Nasıl Baştan Çıkarılır?

Aşağıdaki ipuçlarının geneli devam eden bir ilişki için geçerli olduğu gibi, bazıları da henüz ilişkiye başlanmamış bir kadının etkilenmesi için de geçerlidir. Listemizdeki ipuçları, kadını baştan çıkarmanın yolları doğru uygulandığında işe yarar sonuçlar verebilecek taktiklerden oluşur. İşte kadını baştan çıkarmak için yapabilecekleriniz…

Romantik Olun Ama Gerektiğinde Kıskanın

Romantik erkeklerden hoşlanmayan kadın yoktur. Ancak biraz da kıskançlığı ilişkinin tuzu biberi olarak dahil etmek gerekir.

Kıskançlık gösterirken bunu kıskanç olmadığınız halde yapmaya çalışmayın. Her şeyden önce seven ve değer veren erkeğin belirli düzeyde kadınını kıskanacağını unutmayın.

Romantiklik yaparken ise mümkün olduğu kadar sıra dışı şeylere yönelerek onun ilgisini daha fazla üzerinize çekebilirsiniz.

Şımartmasını Bilin

Devam eden bir ilişkinin içerisindeyseniz ve kadınınızı baştan çıkarmak istiyorsanız, onu şımartmak için gerekli adımları atmanız gerekir.

Özellikle cinsellik öncesinde etkileyici şımartma taktikleri uygulanarak, onun aklını başından almaya başlayabilirsiniz. Bunu yaparken kadının kendini özel hissetmesine de önem verin.

Giyiminize Özen Gösterin

Bu birçok erkeğe göre kadını baştan çıkaracak bir yöntem olmayabilir. Kadınların erkekten daha fazla etkilenmesi ancak giyimine önem vermek ile mümkündür.

Özellikle kendine yakışanı şık bir şekilde giyinen erkeklerin, kadını baştan çıkarma olasılıkları daha fazladır. Kadının diğer özelliklerinizden hoşlanmasına ek olarak doğru kıyafet tercihini yapmanız, sizi daha çekici bulmasına neden olur.

Sakal Konusunda Yakışanı Tercih Edin

Yapılan bazı araştırmalar kadınların bıyıklı erkeklerden zannedildiği kadar fazla hoşlanmadıklarını gösteriyor. Bu elbette ki yüz tipi ve bıyığın ne kadar yakıştığı ile de alakalı bir durumdur. Ancak kirli sakal kadınların birçoğunun hoşuna giden şeylerden biridir.

Kadınların %70’ten fazlasının hafif kirli sakaldan hoşlandığına dair çeşitli araştırmalar bulunuyor. Elbette bu etkilemek istediğiniz kadına göre değişiklik gösterecektir. Bu yüzden mümkünse erkeklerde kirli sakal hakkında kadının ne düşündüğünü öğrenmeye çalışarak hareket edin.

Özgüven Sahibi Olun

Özgüven sahibi olmak bir kadın nasıl baştan çıkarılır? Sorusuna verilebilecek ilk cevaplardan biridir. Kendinize güveniniz olmadan bir kadını elde etmeniz ya da devam eden ilişkide onu baştan çıkarmanız çok mümkün olmayabilir.

Kadınlar “pasif” olarak tabir edilen erkek tiplerinden asla hoşlanmazlar. Erkeğin kendine olan güveni, kadına da güven verir. Dolayısıyla bu psikolojik olarak kadını etkileyerek baştan çıkmasına sebep olabilecek faktörlerden biri haline gelir.

Havalı ve Bakımlı Olun

Kibir kadını sizden uzak tutabilir. Ancak kendinize göre biraz havanızın olması her zaman işe yarar sonuçlar verebilir. Ayrıca kadınlar bakımlı erkeklerden ciddi anlamda hoşlanırlar. Bu yüzden kişisel bakımınıza mümkün olduğu kadar önem vererek onu daha fazla etkileyebilirsiniz.

 

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Kadın Nasıl Baştan Çıkarılır?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin