Özgüvenli Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri  
Özgüvenli Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri  

Özgüvenli Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri  

Özgüvenli erkeklerin hoşlanma belirtileri nelerdir? Özgüveni yüksek bir erkeğin size karşı bir şeyler hissettiğini nasıl anlayabilirsiniz?

Kendine güveni yüksek olan erkekler, diğer erkeklerden farklı olarak hoşlandıkları kişilere farklı belirtiler gösterirler. Özgüvenli erkekler duygularını doğrudan ifade etmek yerine karşı taraftan emin olana kadar beklemektir. Çünkü bu insanlar için gurur, özgüven kadar önemli ve korunması gereken bir şeydir. Her ne olursa olsun yine de özgüvenli erkeklerin hoşlanma belirtileri ve onların sizden hoşlandığını gösteren birçok davranışı vardır. Biraz gözlem yaparak karşınızdaki erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayabilirsiniz. 

Özgüvenli Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri Nelerdir? 

Özgüvenli Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri  
Özgüvenli Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri

Sizinle ilgili her şeyi gözlemler

Hoşlanan erkeklerin en belirgin davranışlarından biri sizin hakkınızda her şeyi bilmek istemeleridir. Meraklı sorularla bütün detayları gerek arkadaşlarınıza gerekse size sorarak öğrenmek isterler. 

Bu açıdan kendine güvenen erkeklerde hoşlanma belirtileri farklıdır. Özgüvenli erkekler merak ettikleri şeyleri başkalarına sormak yerine sabır gösterirler. Hoşlandığı kadını uzun süre gözlemleyerek çeşitli sonuçlar elde etmek isterler. 

İyi bir dinleyicidir 

Özgüvenli erkekler karşısındaki kadını rahat hissettirmek isterler. Bunun içinde ne yapacaklarından emin olarak pür dikkat sizin anlattığınız şeye odaklanırlar.  

Özgüvenli erkekler karşısındaki kadını dinlerken dış dünyaya tamamen kayıtsız kalmış ve sevdiği kadına odaklanmıştır. Size fikir vererek, görüş bildirerek ondan etkilenmenizi sağlamaya çalışırlar. 

Yakınlık kurmak için adım atar

Hoşlandığı kadının koluna, omzuna ya da sırtına hafifçe dokunmak özgüvenli erkekler için yakınlık derecesini arttırmak için atılan bir adımdır. Sıradan bir iletişim kurmak yerine size karşı hissettiği çekimi size göstermeye çalışır. 

Kendisini anlatır

Bir erkeğin size kendisini anlatması; size güvendiğini, sizi kendisine yakın hissettiğini ve sizinle arasında bir bağ kurmak istediğinin göstergesidir. Bir erkeğin anılarını bir kadınla paylaşması en büyük hoşlanma belirtilerinden biridir.  

Özellikle özgüvenli erkek normal şartlarda kendilerini anlatma derdine girmez, fakat onu tanımanızı istediği için kendisi hakkında sizinle uzun uzun konuşabilir. 

Görüşmek için fırsat yaratır 

Özgüvenli erkekler sizinle görüşmek için her fırsatı size çaktırmadan doğal bir süreçmiş gibi değerlendirir. Örnek verecek olursak bir oyunda “yenilen kahve ısmarlar” gibi bir cümle kurarak sizinle bir sonraki görüşmeyi doğal bir biçimde garanti altına alır. 

Yaklaşarak iletişime geçer 

Karşılıklı konuşma anında size doğru yaklaşarak konuşuyor, size doğru eğiliyorsa bilin ki karşınızdaki erkek sizden hoşlanıyor. Bu konuda tereddütleriniz varsa sizin dışınızdaki kişiler ile nasıl konuştuğunu gözlemleyebilirsiniz.  

Eğer sizinle olduğu gibi karşı tarafa yakınlaşarak konuşmuyorsa bu kişinin size karşı hissettiği bir çekim olduğundan emin olabilirsiniz. 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Özgüvenli Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri  

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin