Bir Kadının Sizinle İlişki İstemediğini Gösteren İşaretler 
Bir Kadının Sizinle İlişki İstemediğini Gösteren İşaretler 

Bir Kadının Sizinle İlişki İstemediğini Gösteren İşaretler 

Hayatınızda bir kadın var ve onunla zaman geçiriyorsunuz. Fakat aranızdaki ne tam olarak bilmiyorsunuz ve bunun konusunu hiç açmadınız. Siz kadınla bir ilişki istiyorsunuz fakat kadının bunu isteyip istemediğinden emin değilsiniz. Bu karmaşanın içinden çıkmanız konusunda size yardımcı olacak, bir kadının sizinle ilişki istemediğini gösteren işaretler yazımızı kesinlikle okumalısınız. 

 

Bir Kadının Sizinle İlişki İstemediğini Gösteren İşaretler Nelerdir? 

Bir Kadının Sizinle İlişki İstemediğini Gösteren İşaretler 
Bir Kadının Sizinle İlişki İstemediğini Gösteren İşaretler

Sizin Yanınızda Başka Erkeklerden Bahsediyorsa: bir kadın numarasını isteyen bir erkekten, sevgililerinden ya da konuştuğu diğer erkeklerden bahsediyorsa sizi arkadaş olarak gördüğünü söylemek yanlış olmayacaktır. Bir kadın sizinle ilişki istiyorsa sizinle ilişki ihtimalini azaltacak şeyler yapmaz ve bütün ilgisini size verir. 

Kendi Hayatına Odaklanmak İstediğini Söylüyorsa: Bir kadın “kendime, hayatıma, işime, ya da sınavlarıma odaklanmak istiyorum” diyorsa bunu sizi reddetmeden geri çevirmek için yapıyordur. Şu an hayatımda bir ilişki istemiyorum tarzı cümleler spesifik olarak sizinle ilişki istemediğini gösterir. Bu cümle genel anlamda kullanılsa da direk karşısındaki insanı hedef alan bir cümledir. 

Size Zaman Ayırmıyorsa: Siz onunla bir yerlere gitmek, bir şeyler içmek istiyorken o size meşgul olduğunu söylüyorsa bu sizinle ilişki istemediğinin bir göstergesidir. Kadın ilişki istediği kişi ile sürekli birlikte olmak ister. 

Siz Aramadan Aramıyor ya da Mesaj Atmıyorsa: Sürekli onu siz arıyor ya da halini hatırını sormak için mesaj atıyorsanız aynı şeyi o hiçbir zaman yapmıyorsa bu durum kadının sizinle duygusal bir ilişki düşünmediğini gösterir. Attığınız mesajlara kısa ve net cevaplar veriyorsa, konuşmalarınız kısa sürüyorsa üzgünüz ama bu konuda ısrarcı olmayı bırakmalısınız. Çünkü birbirinize karşı aynı şeyleri hissetmiyorsunuz. 

Sizin Gibi Biriyle Olmak İstediğini Söylüyorsa: Sürekli sizin hayatınızdaki kadının çok şanslı olacağından ve kendisinin de sizin gibi biriyle olmak istediğinden bahsediyorsa karşınızdaki kadın ile ilişki yaşayacağınız konusunda umutlanmayın. Sizi istese bunu hareketleriyle zaten belli eder fakat o sizin güzel özelliklerine sahip olan başka bir adamı istiyor. 

Planlarına Sizi Dahil Etmiyorsa: Siz sürekli onunla zaman geçirmek için planlar yaparken o sizden ayrı planlar yapıyorsa seni hayatının her anında görmek istemiyordur. Senden ayrı bir hayatı olduğunu ve oraya seni dahil etmek istemediğini göstermektedir.  

Yanınızda Çok Rahat Davranıyorsa: İnsanlar sevdikleri hoşlandıkları kişilerin yanında heyecanlanır ve tamamen rahat olamaz. Fakat bir kadın sizin yanınızda olabildiğince rahat davranıyorsa sizi yalnızca arkadaşı olarak görüyordur. 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bir Kadının Sizinle İlişki İstemediğini Gösteren İşaretler 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin