Erkekler Cinsel İlişkiden Ne Bekler? 
Erkekler Cinsel İlişkiden Ne Bekler? 

Erkekler Cinsel İlişkiden Ne Bekler? 

Erkekler cinsel ilişkiden ne bekler? sorusunu yazımızda erkeğini mutlu etmek isteyen kadınlar için cevapladık.

Erkekler cinsel ilişkiden ne bekler? Aile Danışmanı ve Cinsel Terapist Psikolog M. Berk Karaoğlu, erkeklerin cinsel ilişkiden aslında ne beklediğini ayrıntılı bir şekilde anlattı.

Erkekler Cinsel İlişki Geniş Bir Zaman ve Rahat Bir Ortam İsterler 

Erkekler uzun süreli cinsel ilişkiden hoşlanır ve böyle olmasından zevk duyarlar. Sekse kısa bir süre ayırmak ve bunu bir oldubittiye dönüştürmek kesinlikle yanlıştır. Zamanın sonsuz olduğu kavramını bilen bir kişi yatakta daha iyi performans gösterecektir. Cinsel ilişki ortamı rahat olmalıdır. Bölünme ve rahatsız edilme düşüncesi, seks yapan erkeğin elde ettiği mutluluk düzeyini ve partnerine verdiği doyum düzeyini azaltacaktır. 

Sessizlik İçinde Geçen Bir Cinsel İlişki Değil Sesli Bir Sevişme İsterler 

Erkekler Cinsel İlişkiden Ne Bekler? 
Erkekler Cinsel İlişkiden Ne Bekler?

Yapılan araştırmalar erkeklerin büyük çoğunluğunun sesli bir cinsel ilişkiden zevk aldığını gösteriyor.  Kadının yatakta çığlık attığı ve derin nefes alıp vermesi erkekleri daha çok tahrik etmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta ses seviyesinin ayarlanmasıdır. Kadınların sesleri veya nefes alma hareketleri erkeklerin duyabileceği ancak dışarıdakilerin duyamayacağı seviyede olmalıdır. Ayrıca seks sırasında övgü sözcükleri duymak erkeklerin daha fazla şehvet duymasını da tetikleyecektir.  

Uyanır Uyanmaz Sizinle Birlikte Olmak İsteyebilirler 

Erkekler için günün ilk saatleri oldukça verimlidir ve libidoları yüksektir. Bu dönemlerde kan dolaşımı çok hızlıdır, sertleşme sorunu yoktur ve erkekler seks zamanı olarak kabul edilen gece geç saatlere göre daha istekli ve enerjiktir. Bu onların daha iyi performans göstermelerini sağlar. 

Erkekler Yatakta Fanteziye Yer Vermek İsteyebilirler 

Erkekler Cinsel İlişkiden Ne Bekler? 
Erkekler Cinsel İlişkiden Ne Bekler?

Herkesin hayal dünyasında özel fantezileri vardır. Bu hayalleri gerçekleştiren kadınlar, erkekleri en mutlu edenlerdir. Bu nedenle kadınların yapması gereken en önemli şeylerden biri de fantezilere yer vererek erkekleri seks konusunda cesaretlendirmektir. 

Yatakta Onu Tahrik Etmenizi İsteyebilir 

Bir erkeğin cinsel ilişkiden zevk alması içinde vücudundaki hassas noktaları bilmeli ve ilişki sırasında bu bölgeleri uyarmalısınız. Erkekler bu durumdan çok keyif alacaklardır. Bu bölgelere gidin; omuzlar, boyun, ense, alt karın, diz kapakları, dil ve dudaklar en güzel örnekler arasındadır. 

Ayrıca müstehcen konuşmalar yaparak erkeğinizi tahrik edebilir ve ilişkinizi güçlendirebilirsiniz. 

Erkekler Yatak Odası Dışında da Sizinle Sevişmek İsteyebilirler 

Erkekler Erkekler Cinsel İlişkiden Ne Bekler? Erkekler Cinsel İlişkiden Ne Bekler? Yatak Odası Dışında da Sizinle Sevişmek İsteyebilirler   Erkekler çoğu konuda kısıtlanmak istemedikleri için bir yer veya ortamla sınırlandırılmak istemeyebilirler. Bu nedenle birçok kez yatak odası dışında bir yerde sekse başlamak için adımlar atabilir. Bu yerlerden en güzellerinden biri banyodur. 
Erkekler Cinsel İlişkiden Ne Bekler?

Erkekler çoğu konuda kısıtlanmak istemedikleri için bir yer veya ortamla sınırlandırılmak istemeyebilirler. Bu nedenle birçok kez yatak odası dışında bir yerde sekse başlamak için adımlar atabilir. Bu yerlerden en güzellerinden biri banyodur. 

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Erkekler Cinsel İlişkiden Ne Bekler? 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin