Merak Edilenler

Kolonya Çeşitleri Nelerdir?

Kolonya Çeşitleri Nelerdir?

Yaşantımızın her döneminde farklı sebeplerden kaynaklı hemen hemen herkes kolonya kullanmaya ihtiyaç duyar. Özelliklede yaz aylarının yoğun ve bunaltıcı sıcaklarından serinlemek ve ferahlamak için pek çok kişinin tercih ettiği üründür. Kolonya çeşitleri ve kokularıyla insanların ilgisini çekmektedir. Hatta çyle güzel kokuları vardır ki insanlar seçim yapmakta zorlanırlar.

Kolonya çeşitleri; Beyaz zambak kolonyası, Bebek kolonyası, Çam kolonyası, Tütün kolonyası, Tıraş kolonyası, Leylak kolonyası, Lavanta kolonyası ve birçok kişinin tercih ettiği limon kolonyası. Bu kolonyaların her birinin kendine has bir kokusu vardır. Bu kokular insanlara farklı bir ferahlık ve esinti verir.

Kolonya Çeşitleri ve Özellikleri

Türk kültürünün vazgeçilmesi olan kolonya oldukca fazla sayıda çeşide sahiptir. Bunlardan bazıları Beyaz zambak kolanyası: bu ürün hoş ve etkileyici kokusuyla sevilir ayrıca bebeklerin hassas cildi için özel olarak hazırlandığından çok rahat kullanılabilir. Tütün kolonyası ise: keskin kokusuyla bilinir, özellikle sürüldüğünde uzun süre etkisi kalır.

Bunun gibi pek çok kolonya çeşitleri vardır ve herbirinin kokusu, özelliği farklıdır. https://www.dermokilshop.com/kolonya   siz de bu linkten ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL