Köşe Yazıları Platformu
Köşe Yazıları Platformu

Köşe Yazıları Platformu

Köşe Yazarları Platformu olarak kurulan bir web sitesinden bahsedeceğiz bugün sizlere. Kitaplarla, gazetelerle yoğrulmuş, hem yazara hem de okuyucuya değer veren yöneticilere sahip olan bu platform, aslında oldukça zor bir çıkış noktası seçmiş ve tüm web sitesi konseptini KÖŞE YAZARLARI üzerine kurmuş. Köşe Yazıları Platformu tanıtımı için okumaya devam ediniz.

Köşe Yazıları Platformu Amacı

“Medya Dergisi” adı ile okuyucuları ile buluşan bu platformun amacı, Türkiye’de köşe yazarı olarak adını duyurmak ve düşüncelerini paylaşmak isteyen yazarlara gerekli platformu sağlamak. Bunun yanında, yazarların geniş kitleler ile buluşabilmesini sağlamak için de platform, tüm çabasını gösteriyor. Mesleğinde tecrübeli ve bu işe yıllarını vermiş yazarlar kadar yeni yazarların köşe yazılarına da yer veren Köşe Yazarları Platformu yeni yazarlar için güçlü ve güvenilir bir köşe yazarı mecrası.

Köşe Yazıları Platformu

Dergi konseptli teması ile dinamik bir görünüme sahip olan bu platform, Türkiye’de öneminin daha fazla olması gereken “köşe yazarlığı” mesleğini ön plana almış. Her bir köşe yazarına fikirlerini ve yazılarını rahatça paylaşabileceği şık ve keyifli bir mecra oluşturmuş.

Sektörde 15 yılı aşkın tecrübesi bulunan yönetim kadrosunun bünyesinde; haber siteleri, gezi konseptli siteleri ve haber/blog siteleri de bulunuyor. Dolayısı ile güçlü bir altyapı ve bilgi birikimine sahip olan bu yönetim kadrosu, güvenilirlik konusunda da tam nota sahip.

Medya Dergisi adı ile yayın hayatında olan Köşe Yazarları Platformu aslında üç hayalin gerçeğe dönüşmüş hali;

1.Genç yazarlara, henüz bu mesleğin ilk basamaklarında olan yazarlara paylaşım yapabilecekleri güvenilir bir platform oluşturmak,

2.Tecrübeli birbirinden profesyonel köşe yazarları ile genç yazarları bir araya getirmek,

3.Türkiye’nin en iyi “Köşe Yazarları Platformu” olmak.

İşte, Medya Dergisi bu 3 hayalin web ortamında vücut bulmuş hali. Yazmayı seven, düşüncelerini doğru kelimelerle ifade edebilen, köşe yazarlığını meslek edinen veya edinmek isteyen, belki de bu mesleği yıllardır icra eden ama henüz kelimelerini tüm dünyaya duyurma şansını yakalamayan değerli kalemlere kapısı açık olan bir platform.

Medya Dergisi yayın hayatında, “Köşe Yazarları Gücü” ve bu mesleğin takipçileri ile çok büyük kitlelere hitap edeceğe benziyor çünkü “Köşe Yazarları ve değerli kalemlerin gücünün bu evrendeki en büyük güç olduğunun tam olarak bilincinde olan bir platform.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Köşe Yazıları Platformu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin