SonDakika

Meltem Miraloğlu Organlarını Bağışladı 

Meltem Miraloğlu Organlarını Bağışladı 

Hayat Devam Ediyor dizisinde canlandığı çocuk gelin rolüyle hafızalara kazınan Meltem Miraloğlu, 2018 senesinde Amerika’ya yerleşerek, 80 yaşındaki Patrick isimli bir adamla evlenmişti. Kendisinden 48 yaş büyük Amerika’lı Patrick Grady ile nikah masasına oturan oyuncu aradığı mutluluğu bulamamış eşi tarafından terk edilmişti. Sonrasında haklarında dudak uçuklatan bir miras karşılığı kâğıt üstünde evli kaldıkları söylentileri çıkmıştı. 

Bir ailenin yanına çocuk bakıcısı olarak yerleşen Miraloğlu kendisine yeni bir yol çizmişti. ABD’de yeni bir hayata başlayan genç oyuncu sürpriz bir karar aldı. 

Organlarını bağışlamak için gönüllü olan Meltem Miraloğlu, ‘ABD’de organ bağışı yaptım. Bütün organlarımı, anne-babası olmayan ve organ alacak parası olmayan insanlara bağışladım’ mesajını paylaştı. 2019 senesinde ABD’ye yerleşen oyuncu “Beni ekranda görememenizin nedeni, şu anda bir proje teklifi gelmiyor ve proje teklifi alamadığım için ben bugün ABD’deyim ve beni ekranda göremiyorsunuz.” diye ifade etmişti. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL