Mikrolink UK Büyümeye Devam Ediyor

Global sistem entegratörü, ekipman ve malzeme tedarikçisi olarak Birleşik Krallık’ta faaliyet gösteren Mikrolink UK, bölgedeki hizmet kapasitesini her geçen gün artırıyor.

 

Dünyanın önemli pazarlarının olduğu ülkelerde şirketleri bulunan Mikrolink, Birleşik Krallık’ın başkenti Londra’daki şirketiyle bölgedeki pazar beklentilerine cevap veriyor. Global markalarıyla, dünyanın her yerinde aynı standart ve kalitede çözüm sunan şirket, bulunduğu her ülkede o ülkenin pazar dinamiklerine uygun çözümler üreterek ‘’glokal’’ bir yaklaşım izliyor.

 

Bu senenin en önemli spor etkinliği olan 2022 FIFA Dünya Kupası için ana yükleniciler arasında çalışmalarını sürdüren şirket, kupa boyunca ve sonrasında iletişim faaliyetlerinin sorunsuz bir şekilde devam etmesi için çalışacak. Kaliteli ve yüksek verimli iletişimin sağlanması için 5G Smart Pole, bina içi kapsama, sabit ve mobil baz istasyonu gibi telekomünikasyon çözümleri sunacak. Dünya kupası gibi önemli ve kritik bir organizasyonda tercih edilen Mikrolink, dünyanın her yerinde yüksek verimli ve kaliteli iletişimin sağlanması için en ileri teknolojileri uyguluyor.

 

Birleşik Krallık’ın Ağ Kalitesini İyileştiriyoruz

Uzun zamandır Birleşik Krallık’ta aktif olarak faaliyet gösteren Mikrolink UK, geçtiğimiz yıl ülkenin lider GSM şirketi ile 5 yıllık bir IBS kontratı ve swap proje anlaşması imzaladı. Anlaşma kapsamında yüzlerce sahada kapsama ağ kalitesini iyileştirerek, kesintisiz iletişim için çalışan şirket, bölgedeki tüketicileri ICT alanındaki çözümleriyle de buluşturuyor. Yaptığı katma değerli çalışmaların domino etkisi yarattığını söyleyen Mikrolink Genel Müdür Yardımcısı Doğan Eraslan ‘’UK’deki şirketimiz tamamen bir İngiliz firması gibi çalışıyor ve UK’de uzmanlığı bulunan, lokal kişiler bünyemizde hizmet veriyor. Bölgede yaptığımız çalışmalarla sektöre bir dinamizm getirdik ve en kapsamlı, en büyük projeler için teklif alınan şirketlerden biri olduk. Mobil şebekede, operatör ve vendorlar ile 4G ve 5G şebeke modernizasyonu ve swap projesinde çalışmalarımız sürüyor. Sabit şebekede ise Mainland ve ülkenin batı bölgelerinde fiber altyapı çalışmalarımız devam ediyor. Mobil ve sabit şebeke altyapılarındaki devam eden projelerimizi büyüterek hem stratejik hedeflerimize doğru kararlı bir yol izleyecek hem de global arenada sektöre hizmete, yeni değerler katmaya devam edeceğiz.’’ dedi.

 

‘’5G En Deneyimli ve En Uzman Olduğumuz Alanlardan Biri’’

Son zamanların en çok konuşulan konusu 5G için de altyapı çözümleri sunduklarını belirten Eraslan ‘’ Birleşik Krallık’ta yaptığımız bakım çözüm ortaklığı saha operasyonları en deneyimli ve en uzman olduğumuz alanlar biri. Kurduğumuz 5G altyapılarıyla bölgenin 5G’ye geçiş sürecini hızlandırıyor ve yeni yaşam standartlarına bir önce ulaşılmasını sağlıyoruz.’’ dedi.

 

‘’UK’de Marka Varlığımızı Büyüteceğiz’’

Sözlerine Mikrolink UK’in hedeflerini ve gelecek vizyonunu da paylaşarak devam eden Eraslan ‘’ Mikrolink UK, bölgedeki marka varlığını büyüterek, vizyoner bir yolun ana hatlarını çizmektedir.  Kısa vadede anahtar teslim veri merkezi projelerinde, IT altyapı projelerinde, özel iletişim ağı projelerinde, malzeme ve ekipman temin projelerinde yaptığımız işlerle adımızdan sık sık söz ettireceğiz. ‘’ dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Mikrolink UK Büyümeye Devam Ediyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin