Rüyada Ayva Yemek 
Rüyada Ayva Yemek 

Rüyada Ayva Yemek 

Rüyada ayva yemek, hastalıktan kurtulmaya ve iş için yurtdışına çıkılacağına işaret eder. Rüya ile ilgili detaylar yazımızda.

Rüyada ayva yemek, hastalıktan kurtulmaya ve iş için yurtdışına çıkılacağına işaret eder. Bu rüya sağlık, mutluluk ve iyi şans ile ilişkilidir. Aynı şekilde ayva güzel ve şanlı bir kadına delalet eder. Rüyada yeşil ayva yemek, sarı ayva yemekten daha iyidir. Ayrıca yediğiniz meyve kadar rızkınızın çoğalacağına işaret eder. Bunun yanında ağaçtan kopararak ayvayı yediğinizi görmek, insanlar tarafından sözünüzün dinlenmeyeceğine rivayet eder. 

Rüya ayva yemek, faydalı ve bol kazançların bir işaretidir. Bir erkek rüyasında ayva topladığını ve yediğini görürse, bir kadının malı için geleceğine delalettir. Yeşil ve tatlı ayva yediğini gören kişinin çok çalışarak istediği başarılara ulaşacağına işaret eder. Rüyada sarı ayva yemek, kesin bir inanca, sağlam bir inanca ve sağlığa işaret eder. 

Rüyada Ayva Görmek Ne Anlama Gelir? 

Rüyada ayva görmek, şifa, rahatlık ve huzura kavuşmak, doğru yola dönmek, kariyerde ilerlemek, kariyer başarısı ve zafer anlamına gelir. Sağlık sorunları olan bir kişi rüyasında ayva görürse, kişinin çabuk iyileşeceğine, evsizlerin ev sahibi olacağına, yoksul olanların bu durumdan kurtulacağına, evlilerin çocuk sahibi olacağına ve bekarların karşısına hayırlı kısmet çıkacağına rivayet eder. 

Rüyada ayva görmek, rüyayı gören kişinin herkesin yararına olacak olaylar ile karşılaşacağına delalet eder. Rüyada ayva görmek bazen kişinin gideceği yola da tabir edilir. Rüya sahibinin gideceği yol uzun, sıkıcı ve rahatsız edici olsa da sonunda bir rahatlama olduğuna işaret eder. Rüyada sarı ayva görmek, iyi değildir, bir sağlık sorunu olduğu anlamına gelir, yeşil ayva görmek ise şansınızın artacağına rivayet eder. 

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Rüyada Ayva Yemek 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin